Wpis z mikrobloga

@SKYFander: Aero2 jest ok, jeśli nadajnik nie jest przeciążony. A jeżeli masz normalny modem odpalany z programu na komputerze (a nie np. HiLink sterowany przez przeglądarkę) - to polecam użyć programu Aero3 - autor wrzucił go na swojego chomika. Program sam obsługuje modem, co godzinę wyświetla kod, a po przepisaniu sam rozłącza i łączy się z siecią. Niemal się tej captchy nie czuje. :-)
@Qwertylion: Uwielbiam to "nielimitowane", gdzie małym druczkiem masz jakiś pakiet wpisany, tak jak w nju 2GB i po kilku sesjach z jutubem w HD się okazuje, że "#!$%@? oszukaly!" i limit jest...
@tellet: Używałem do torrenta i kagańca mi nie założyli (podobno jest przy dopiero 200 GB).

Wady:

- w domu wyciąga jedynie 10Mbps - mi wystarczy, ale technologia pozwala na więcej

- poza zasięgiem LTE zużywany jest pakiet (jak nie masz modemu albo telefonu z LTE to masz problem)
@Qwertylion: Dobra, w regulaminie pisze, że limit to 100GB transmisji, tylko pozostaje pytanie, jak to LTE właśnie działa w różnych miejscach, bo czasami może się okazać że gorzej niż teoretycznie wolniejsza sieć.
@SKYFander: Spokojnie ci styknie. Według mnie Aero2 jest nawet lepsze niż te śmieszne pakiety komórkowe, nie dbasz o to ile ściągasz, możesz nawet aplikacje do torrentów zainstalować w telefonie i będzie śmigać. Jedyny problem, to wpisywanie co godzinę captcha.