Wpis z mikrobloga

@megamas: Od 6 lat mam depresję z próbami samobójczymi oraz wrodzoną nerwicę. Więc nie muszę iść do lekarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@joookub: Tu nie chodzi o to, ja wiem co chce, wiem że mam was kochane śmieszki i są bardziej przegrywy ode mnie. Tylko moje ciało źle działa na takie rzeczy i nic z tym nie potrafię zrobić :/

@wykopowy_on: Fakt,
  • Odpowiedz
@joookub: Spokojnie ten etap już przerabiałem, nie chciałem robić przykrości mamie, za każdym razem się za bardzo bałem i jestem zbyt zboczony aby pożegnać się z tym wszystkim :]

Obiecałem sobie, że nie zrobię tego przez żadną kobietę (albo przez jej brak) i jakoś lecą lata bez tych myśli :]

Z tym prysznicem to nie głupie, zaraz pójdę, a nuż pomoże :]
  • Odpowiedz
@joookub: Jestem introwertykiem i aspołecznym chłopakiem. W internecie jestem jaki jestem i udało mi się tutaj niezłe grono kumpli zdobyć (jesteście cudowni). IRL nie odczuwam dbania o mnie. Zależy mi tylko na kochającej mnie osobie, która mnie nie zdradzi, a nie o znajomych (oczywiście irl) :]
  • Odpowiedz
@BlackReven: Świat nie jest czarny. Nie jest też biały. Każdy człowiek też jest w różnych odcieniach szarości. Sam nie jestem perfekcyjny. Kłamię. Ukrywam się jak tchórz przed tymi, których bardzo szanuję, a jednak nie mam siły im powiedzieć prawdy w twarz. Jednak każda osoba, która okazała mi choć trochę dobrego ducha, zasługuje na podziw. To właśnie takie osoby jak Ty sprawiają, że świat - a przynajmniej mój świat - jest lepszy.

Jestem tu nie dlatego, by plusować obrazki z loli. To plusowanie to tylko fragment radości, promyk słoneczka który chciałbym przekazać każdemu z Was i gdyby nie było limitu plusów, dawałbym też wszystkim wpisom wszystkich ludzi, których dodałem do obserwowanych. Jestem tu, by poznać ludzi, być może uprzyjemnić ich dzień, pośmiać się z nimi czy porozmawiać o zainteresowaniach niekoniecznie związanych z dziewczynkami.

Gdybyś, hipotetycznie, popełnił s---------o, jakiś fragment każdego mojego dnia by się
  • Odpowiedz
@joookub: Aż nie wiem co napisać. Mogę jedynie napisać, że jesteście cudowni i zawsze uważałem że ludzie w internecie >>> ludzie IRL.

Gdybyś, hipotetycznie, popełnił s---------o, jakiś fragment każdego mojego dnia by się oderwał.


To wtedy #anime i #chinskiebajki byłyby jedynymi tagami z tym syfem na wykopie i nie byłoby tylu cudownych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz