Wpis z mikrobloga

@cytoblast:

- rzuć cytatem z gazety, którą mam w dupie

- sądź, że to coś zmienia w kwestii powiązań RN z faszyzmem

- myl się

- ???

- ale bądź dumny ze swojej riposty :)
@rajet: To już zależy czyj i jak rozumiany ten patriotyzm. To że organizacja ostentacyjnie patriotyczna jednocześnie ma powiązania z ideologią promującą rasizm, to przecież nie jest odosobniony przypadek.
@rajet: @Ginden:

A niedługo się zacznie:

- Marsz Niepodległości nie ma takich powiązań, dawno się odcięliśmy,

- czego się czepiacie lewaki, przecież na nasz marsz przychodzą rodziny z dziećmi

po:

- Warszawa została zdemolowana przez lewackie zgrupowania, które przebrały się za patriotów

- zostaliśmy sprowokowani przez lewaków/pedałów/policję* (niepotrzebne skreślić)

I znowu wstyd, że święto narodowe zamienia się w jakąś farsę ku uciesze obłudnych mord z Marszu Niepodległości i innych takich.
@wielooczek: @Blaskun: @gaska: @Ginden: Bywałem już na koncertach niektórych z tych kapel, bawiłem się wśród tych strasznych faszystów, wytatuowanych skinheadów i NSów. I wiecie co? To są zajebiści ludzie. Mógłbym rozpisać się na ten temat bardziej, napisać dlaczego uważam skinheadów za bardziej ogarniętych niż przeciętni, bezideowi Polacy, ale i tak mi nikt nie uwierzy. Dlatego rada - zanim zaczniecie cisnąć po łysych, poznajcie kilku. Wbijcie na jakiś ich
@Ajen: Dziękuję, postoje. To nie jest tak, że nie znam nikogo o takich przekonaniach. Znam. I mimo tego, że nie usłyszałam od takich ludzi złego słowa to nie utrzymuje z nimi kontaktu. Nie podobają mi się ich poglądy, sposób ich wyrażania, podejście do życia. Mówiąc wprost: zle się czuje w towarzystwie osób, które np. obrażają kogoś ze względu na kolor skory czy orientację.
@rajet: dobra, ale po co dyskutować, skoro dupa tak Cię piecze. Po prostu ciekawi mnie czym objawia się ten narodowy socjalizm, bo nigdy tego zespołu (w przeciwieństwie do ciebie jak widać) nie słuchałem.
@rajet: ciężar dowodu spoczywa na tym który który stara się coś udowodnić, nie odczuwam przyjemności ze słuchania tego typu muzyki, więc nie pali mi się ku temu.

Zadam więc kluczowe pytanie. Czy są w ich tekstach sformułowania odnoszące się np do Hitlera, wyższości białej rasy albo też wybitnie antysemickie?