Wpis z mikrobloga

@greenape: @Paralotnia: Czy dobrze pamiętam, że na tej stronie @gac3k ( @MistrzuYoda ) dawał możliwość podglądu ile się do tej pory napisało odpowiedzi na mikro? Czy to jednak nie ta? @sheeple: miałby bardzo obrazową odpowiedź, gdyby zobaczył różnice między liczbą wpisów ze swojego profilu, a liczbą odpowiedzi ukazaną na tamtej stronie ;).
@Paralotnia: Nie wiem co Ty widzisz we mnie charakterystycznego oprócz tego, że prawie każde moje akcje są w odpowiedziach do "pytanie" i "kiciochpyta". A takto milczę :P. To prawda, że wykop (właściwe mikro) jest miejscem z garstką ciekawych ludzi i dlatego również lubię do tej społeczności dołączać codziennie (nawet jeśli najaktywniejszy nie jestem). Jednak czasami irytujące jest to jak przywzwyczajam się do jakiegoś użytkownika, często z nim dyskutuję lub po prostu
@Paralotnia: Zarejestrowany jestem prawie 4 lata, a zaglądam o wiele dłużej. Przewinęło się tu parę naprawdę fajnych osób. Jednak dopiero od czasu jak zacząłem korzystać z mikro, to przywiązałem się szczególnie do paru z nich. Z tego wszystkiego chyba tylko trzech pozostało (z czego jeden prawie w cale już się nie udziela). Niektórzy potem wracają jako zieloni, ale weź domyśl się który to który. A i takch dostają znów bana za