Wpis z mikrobloga

@Mateuszusz: no i moim zdaniem wygrał pierwszą walkę, ale remis żeby nie brudzić rekordu Strusa tam poszedł tylko oni nie wiedzą, że taki drugi wał nie przejdzie. Fizycznie dominacja Azaitara jest tutaj bezdyskusyjna
@jordanos: @Mateuszusz: Khalidov - Drwal, tu jestem w kropce, Pudzian choć będzie ciężko (sędziowie pomogą - musi się zmierzyć później z jakimś Timem Sylvią i/lub Bedorfem), Materla, Strus - poprzedniego zakładu nie przegrałem cudem (stawiałem na Abu), widać Piotrek odrobił lekcję domową jeśli chodzi o agresywnych muzułmanów, Narkun.
@Gr3gorius: Khalidov powinien wygrać, chociaż kibicuję i liczę na Drwala. A co do Pudziana, to nie wiem jak miałby wygrać. Jeśli Nastula przygotuję się kondycyjnie lepiej niż na walkę z Bedorfem i sam nie będzie się przewracał z wycieńczenia, to powinien sobie poradzić. Może nawet przez poddanie lub tko.
@Mateuszusz: Nastula faktycznie postawił twarde warunki choćby Bedorfowi dopóki nie osłabł kondycyjnie. Natomiast może i jestem januszem (choć na MMA i boksie, jestem na spory +), ale Pudzian przekonał mnie dotychczasowymi postępami i walką z Olim Thompsonem, jest więcej taktyki już w jego walkach. To się może wydawać śmieszne, ale myślę że 6 grudnia potwierdzi to o co walczy te ponad 4 lata. No zobaczymy, oczywiście po zobaczeniu kursu 1.4 raczej