Wpis z mikrobloga

Ludziom starszym 70+ powinno się zabronić podpisywania umów.

Moja babcia właśnie zamówiła obcinarkę do pięt (nie wiem o co chodzi xD, ale brzmi śmiesznie) z telezakupów mango i teraz czeka aż przywiozą jej. Wmówiła sobie, że nie może opuścić mieszkania dopóki jej tego nie przywiozą (). Dobrze, że nie wie ile janusze biznesu czekają na przesyłki z chin ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pomijam fakt, że zamówiła to z telezakupów mango... Ja #!$%@?ę xD Telezakupy mango to chyba największy syfix jaki jest w telewizji. Już nawet superstacja przy tym wymięka.

Z drugiej strony się nie dziwie.. Siedzi biedna cały dzień sama i odmóżdża się przed telewizorem... Fakt podpisania kablówki oraz cyfrówki jednocześnie i telefonu, i nowego abonamentu na komórkę świadczy dostatecznie o łatwowierności i szukaniu rozrywek xD.

Ojciec #!$%@?ł się na nią że daje się naciągać idiotom, którzy na infoliniach dzwonią po emerytach i wciskają kit. Wiadomo kobieta żyje sama i zdrowie nie pozwala jej na jakieś większe wyprawy. Wyprawa do Tesco to niezłe wyzwanie. Jak zasugerowałem raz żeby zrobiła mi kurczaka to kupiła 2 kg piersi i narobiła mi <3 Fakt, że dietetyk by zapłakał jakby zobaczył, ale no to babcia, żyła w czasach gdy po wojnie nie było nic w sklepach, a później w czasach komunizmu.

Siostra babci żyje z synami lewusami. Jeden to pijak bez wątroby, drugi trochę mało kumaty, a jej siostra jest leniwa tak bardzo, że gdy babcia przyjechała do niej w odwiedziny tamta jebnęła się, a moja babcia gotowała ;c Wyciągają od niej hajs i wykorzystują dobroć mojej babci oraz naiwność. Babcia zawsze mówi, że rodzinie się pomaga, więc ciężko jej przemówić jacy to ludzie potrafią być hmm? podludźmi?

btw. z tym pijakiem to niezła beka jest. Kiedyś trafił do szpitala bo wątroba wysiadała i trzustka (pije się ciekawostki hehe). i wiecie co? Szpital był oddalony 20km od miejsca zamieszkania siostry babci i ona zadzwoniła do nas tj. do mojej babci i ojca żeby ten przyjechał 150 km i zawiózł ją do szpitala, bo nie ma transportu. Ludzie to mają nasrane w głowie... Nie było to zdanie rozkazujące, ale raczej taka sugestia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobno pijak się ogarnął, bo następnym razem raczej trafi do mogiły zamiast do szpitala (wątroby tak bardzo nie ma ;>)

Jak obcinarka do pięt okaże się fajna to napiszę reckę. Na pewno każdy chciałby zgolić pięty ( ͡ ͜ʖ ͡). A tera idę do niej zadzwonić i zapytać ocb z tą obcinarką:D

#telezakupymango #nieogladamtelewizji #oswiadczenie #coolstory
sztilq - Ludziom starszym 70+ powinno się zabronić podpisywania umów.



Moja babcia ...

źródło: comment_dgFcwjcMAXYQbqEtVrD5g1jXWnQQgxFq.jpg

Pobierz
  • 3