Wpis z mikrobloga

@pr0h4x0r: o gosc z mojego rejonu. Ale nie znam nikogo, kogo zona zostswilaby dla kobiety hehe. Podlinkuj profil na pw jesli mozesz, moze ktos kogo znam. Nie martw sie, podgladne i nie wydam Cie ;)
@pr0h4x0r: Napisz, że nie wiesz czy możesz mu pomóc, bo tak naprawdę to nie masz łodzi i jesteś z biednej rodziny. Zapytaj jaki kontakt masz jej dostarczyć, powiedz, że nie masz uprawnień do instalacji elektrycznych i zapytaj, czy skoro ta żona ma dziewczynę to czy to jest związek polifoniczny i czy proboszcz o tym wie, bo jak nie wie to musisz mu powiedzieć bo to nieczyste.
@Naciass: Jego profil nic Ci nie powie, bo tam niczego nie ma, tylko te 1200 znajomych.

Btw., to ciekawe, ale pewnie jakiś trolling. Gość pewnie znalazł mnie przez to, że mam w znajomych osoby z takim nazwiskiem jakiego szuka. Tylko czemu ja, skoro nie jestem z Łodzi. Pewnie strzela.
@pr0h4x0r: widocznie mu.bardzo zalezy i kombinuje

No i pewnie troche biedny umyslowo jest, po ortografii i skladni patrzac. No wez, pomusz jemu, bo on zmenczony jusz poszokiwaniami zdradliwej kobity :)
@Naciass: No spoko, ale trudno mi uwierzyć, że to nie jest jakiś fejk, żart czy coś w ten deseń. Po drugie, jeśli nie jest to żart, to co jeśli gość ją szuka, aby zrobić jej jakąś krzywdę? Pójdę za kratki za współudział i co :)
@pr0h4x0r: Pięknie. Teraz coś w stylu, że pytałaś Adama i powiedział, że on nie sprzedaje kontaktów i nie wie o co Ci chodzi. Mówił też, że nie ma łodzi, ale ma kartę wędkarską. A Anna powiedziała, żeby mówić do niej Krystian.

Trzeba go maksymalnie skonfundować, aż się pogubi.
@pr0h4x0r: Wytrwałości! On ma po prostu problem ze zrozumieniem abstrakcji, konsekwentnie dąży do uzyskania tych danych nie bawiąc się w Twoją grę. A to Ty rozdajesz karty, on czegoś chce od Ciebie, nie na odwrót.