Wpis z mikrobloga

Heja Mirki. Mam pytano: poszukuje #telefon do max 2k zł, bo ostatnio #!$%@? swojego #smartphone . Nie orientuje się na rynku #smartphony i nie wiem co teraz się opłaca. Wiem, ze chinczyki cos robią i z zajebistymi bebechami i wykonanmiem, ale gdzie tego szukać to nie wiem i nie wiem jak ze sprzedażą czy software i zapłata. Poza tym rozkminiam głównie #samsung i #iphone, ale #htc i inne firmy tez mogą być. Ostatnio miałem sgs2 i byłem zadowolony. Cena moze lekko wykraczać poza przedział gdyż zakup przewidywany jest w Niemczech (tu akurat jestem, poza tym tu są mniejsze problemy z gwarancja niż u nas), wiec pewnie będzie z leksza taniej. Z gory dzięki za #pomoc #pomocy
  • 12
@trolololo012: bez trollowania, z mojego punktu widzenia

- bardzo prostu w obsłudze - wszystko jasne czytelne, znajdziesz bez problemu w ustawieniach (nic nie jest ukryte)

- właściwie od chyba 4 każdy upgrade możesz instalować, nie ma jak w androidzie, że najnowszego systemu nie zainstalujesz w starszych modelach telefonu

- super sprawa z synchronizacją z innymi produktami apple

- mnóstwo świetnych aplikacji tylko pod os x

- facetime (ale to ktoś musi
@trolololo012: Tak pokrótce: Wszystko. Nie musisz się martwić o aktualizację. Wszystko działa płynnie. iTunes synchronizuje wszystko za Ciebie. Jeśli lubisz robisz zdjęcia to lepszy aparat znajdziesz chyba tylko w Lumiach.
@trolololo012: powiem tak, każdy poleci Ci coś innego, jak będziesz miał szczęście to będzie guwnoburza. Tu masz listę telefonów wartych uwagi (z mojego punktu widzenia, i nie wymieniałem tych najdroższych):

-iPhone5s - świetny design i wykonanie, płynny soft, bardzo dobry aparat i wsparcie od apple. Mały ekran (dla niektórych plus, dla niektórych minus) i mała bateria (starczy na dzień średniego użytkowania).

- HTC One M8 - również świetny design i wykonanie,
  • 0
@kocham_jeze: dzięki za wspomnienie o htc one m8. Trzy małem go w lapce jak i zetkę i iph5s i sgs5 i juz się w nim zakochalem. Poczekam chwile na chocby niewielki spadek ceny (może na święta spadnie choćby troszkę i go biore, bo do tego czasu wystarczy mi jakieś padło które mam na teraz) aż mi wstyd ze przeszla mi przez głowę myśl o ajfonie.