Wpis z mikrobloga

Jakoś od dłuższego czasu nie śledziłem strumieni od #wonziu. Ostatnio odpaliłem ten jego strumyk no i niesmak, zrobił się strasznie bucowaty i wulgarny 2/10.

Vonzay skończył się na kill 'em all tak jak Metallica na tvgry.pl #takaprawda.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lumpart: Jadisco Premium umożliwia dostęp do nieopublikowanych materiałów Wonzia, możliwość porozmawiania z nim na priv a także darmową wejściówkę na ewentualne spotkania w Krakowie. W celu zakupu należy się skontaktować z Wonziem.
  • Odpowiedz
@Lumpart: Kiedy wchodziłeś na strima? Kilka dni temu zwyzywał połowę czatu, kilka osób zbanował i tak jak by się "oczyścił" i strimy znowu są w dawnym klimacie.
  • Odpowiedz
@Lumpart: masz trochę racji, chociaż to w ostatnim czasie się zrobił wyjątkowo cięty i odgaduje widzom. Częściej też się wkurza o głupoty zarówno z czatu jak i podczas gry. Dawniej jeśli już nie było rage to był bardziej spokojny, grzeczny, pogodny. Wydaje mi się, że czat rzeczywiście ma na to duży wpływ, dawniej najwyżej go podczas gry trollowali i źle podpowiadali. Teraz zadają miliony bezsensownych pytań, wypytują o oczywiste rzeczy
  • Odpowiedz
@Lumpart: To teraz jest lepiej. Wtedy chyba miał złe dni. Ogólnie najlepsze strimy są jak nie ma gimbusów na czacie (np. koło 3-4 rano) bo wtedy na poważnie można pogadać z wonziem na dużo tematów. Wonziu jest bardo spoko, ale jak ma czasem taki gimbonajzad to chyba każdy by się wkuriwł po pewnym czasie. I tak chwała mu, że tego nie rzucił w cholerę i nadal gra. Ja cały czas
  • Odpowiedz