Wpis z mikrobloga

http://www.reddit.com/r/television/comments/2jp5br/stephen_colberti_read_reddit_which_is_not_as/

Narzekanie na poziom reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°) w komentarzach również mowa o poziomie, a jak już się trafi coś ciekawego na 'głównej', to 95% komentarzy, to silenie się na dowcip, który dostanie dużo 'plusów'. Po przewinieciu na dół można znaleźć jakiś wartościowy komentarz, ale nikt na niego nie odpowiada, bo nikogo to nie interesuje tak naprawdę.

#wykopschodzinapsy #reddit #poziomwykopu
  • 5
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Wyjaśnienie masz w komentarzu:

[–]mrmagoo512 1343 punkty 18 hours ago*

People don't realize that going to reddit.com is way different than reddit. If someone just decides to look at reddit.com as opposed to being a registered user, they'll see a bunch of random stuff that seems silly and irrelevant... It's all about subscribing to the subs you like, and filtering out those that are shit. Reddit can be as
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: ja to wiem, Colbert też to wie, ale on odpowiedział, ze nie chce filtrować niszowych informacji, tylko chce wiedzieć co ogół czyta, a ogół czyta /all, a nie subreddity.

Poza tym chciałem jedynie zaznaczyć, że nie tylko na wykopie idealizuje się stare czasy.
  • Odpowiedz