Wpis z mikrobloga

Haha, umówiłem się na środę na film z dziewczyną. W sumie o niej nie pisałem we wcześniej poście, ale sama dzisiaj napisała w stylu co u mnie, więc powiedziałem jak moje życie jest zajebiste, a ona się pochwaliła, że była w górach. Powiedziałem, że mnie to też jara i fajnie by było w sumie tak wyjechać bez celu, Ona, że tez by tak chciała no i powiedziałem o filmie "Wszystko za życie" i jej go poleciłem. Ona napisała, że na pewno obejrzy, a ja:

- W sumie to trochę zawaliłem. Mogłem zaproponować przecież żebyśmy go razem obejrzeli!

Napisala, że bardzo chętnie i w środe o 19 zabieram ją do siebie.

Dziewczyna jaka jest ciężko ocenić. W sumie bardzo mało z nią rozmawiałem. Studiuje coś pokrewnego z medycyną, ale nie pamiętam dokładnie co. Ze zdjęć: jedno zdjęcie na 4, drugie na 5. Najlepsze w sumie to takie 6. Jest szczupła, no, ale szału nie ma, chociaż zdjęcia się trochę różnią i mam nadzieję, ze to najlepsze jest najświeższe.

#ruchajzbadoo #podrywajzwykopem #tfwnogf
  • 10
@Sancho_Pansa: ciesze się, że poprawiłem Ci humor :P

@inXe: z tego co pamiętam to ten film ma taką akcję, że sama się na mnie rzuci., hahaha, a poważnie to @ch3steros: do Ciebie również, jak uda się przelizać to będzie spoko jak na pierwsze spotkanie. Tym bardziej, że raczej nie wygląda na jakąś mega zdzirę, która mi złamie #!$%@? w łóżku, tylko na spokojną cnotke niewydymke studiującą medycynę. Pożyjemy, zobaczymy.