Wpis z mikrobloga

Ok Mirki, po pierwsze informuję, że zakładam nowy tag #ruchajzbadoo gdzie będę wrzucał to co aktualnie robię/podrywam. Będę działał głównie na badoo, ale może też na żywo się coś uda. Cel: związek w ciągu dwóch miesięcy, przynajmniej 3 dziewczyny w łóżku do 2 miesięcy

Dla tych, którzy nie czytali to póki co: średnia ocen na badoo: 8,6 (najwyżej 9.0, najniżej 8.2). Póki co rozmawiam tak naprawdę z 3 dziewczynami:

- pierwsza gruba z którą już miałem przestać pisać, ale w sumie gadamy sporo o seksie i ma fajny mor to postaram się ją wydupczyć. Chyba, że w ciągu 3 randek nie uda mi się jej zaciągnąć do łóżka to NEXT (piszemy teraz na fb)

- jedna, którami się naprawdę podoba, ale jeszcze nie zahaczałem tematu z randką, więc sprawa mocno otwarta (piszemy na fb)

- z trzecią piszę na badoo, o ile zdjęcia nie kłamią to wydaje się być naprawdę całkiem ładna, świetny konktat. Już jesteśmy wstępnie umówieni, chyba najwięcej chciałbym z nią ugrać

- jest jeszcze taka 3 lata starsza, która chyba mocno by cos chciała, ale jest starsza, taka sobie, więc póki co z nia nawet nie piszę.

- umówie się też najprawdopodobniej z moją byłą, pisałem o niej kiedyś, ale opisze jeszcze raz historię w tym tagu póxniej

- w między czasie muszę jeszcze znaleźć coś na potencję, albo przejść się do lekarza, żeby mi przepisał coś viagropodobnego

Nie lcize na to, że ten tag będzie śledzony, ale będzie tomój taki pamiętniczek. Jeżeli ktoś chce to się polecam.

Let's fuck!

#badoo #podrywajzwykopem #tfwnogf
  • 17
  • Odpowiedz
- w między czasie muszę jeszcze znaleźć coś na potencję, albo przejść się do lekarza, żeby mi przepisał coś viagropodobnego


@tstudent: tak z ciekawości, ile masz lat?
  • Odpowiedz
@tstudent

średnia ocen na badoo: 8,6 (najwyżej 9.0, najniżej 8.2)


mam wyższą średnią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powodzenia, trzymam kciuki, będę śledzić ;) Jak będziesz w związku to pochwalisz się swojej dziewczynie tym pamiętnikiem? ;d
  • Odpowiedz
@Kulavvy: Pewnie nie codziennie, ale minium co dwa, trzy dni. Chciałbym, żeby ten pamiętnik mnie jeszcze bardziej nakręcał. Poza tym chciałbym też przynajmniej raz w tygodniu iść na jedną randkę, a z randki na pewno będzie podsumowanie :)
  • Odpowiedz
@trollik: Tak, masz trochę racji, ale może nie na ilość. Chce to potraktować jako terapię i droge do poznania naprawdę ładnej i fajnej dziewczyny. Póki co będę to robił dla sportu i się leczył, a kiedy uznam, ze poznana dziewczyna jest taką z którym naprawdę się nie nudzę, naprawdę mi się podoba i chcę z nią spędzać czas to z tym zerwę.
  • Odpowiedz