Wpis z mikrobloga

Zdarzyło mi się wczoraj być po raz pierwszy na meczu #premierleague - Arsenal vs Hull. Oto trochę z moich spostrzeżeń, wrażeń i krótkie podsumowanie jak wyglądała organizacja wyjazdu.

Na Emirates atmosfera dosyć piknikowa - przynajmniej na taki sektor mi się trafił. Paru Polaków w okolicy, sporo Hindusów (którzy przychodzą głównie robić zdjęcia sobie). Z różnych części stadionu rozpoczynały się przyśpiewki co jakiś czas, ale nie trwały zbyt długo. Generalnie nie jest bardzo głośno - tutaj potwierdza się to co słychać w TV.

Naprawdę cały stadion było słychać w dwóch momentach - wygwizdywanie Dawsona i generalnie zawodników Hull opóźniających grę oraz po strzeleniu bramki na 2:2. Te ostatnie minuty doliczonego czasu to coś najpiękniejszego w piłce na żywo, nawet nie wyobrażam sobie co by się stało gdyby strzelili w jednej z ostatnich akcji.

Organizacja na Emirates jest świetna, nie ma problemów z wejściem, wyjście trwało nie więcej niż 8-10 minut. Gorzej z metrem, tam trochę zatamował się ruch, ale też nie na długo. Duży plus.


Podsumowanie kosztów wyjazdu:

Bilet na mecz - 34 funty

Roczny Red Membership - 39 funtów - ale to zamierzam wykorzystać jeszcze przynajmniej raz, więc koszta się rozłożą.

Bilety lotnicze Modlin - Stansted - Modlin = 164zł

Bus Stansted - Londyn - Stansted = 7 funtów

Bilet dobowy (przy okazji znajomi zwiedzali Londyn) - 8 funtów

Piwo na stadionie = 4 funty

Plus jedzenie przez cały dzień w Londynie - wszystkiego dokładnie nie pamiętam, ale można zjeść obiad za 5-6 funtów i się najeść.

W załączniku, zdjęcie w trakcie przerwy - szalik od @Sekul w ramach #wykopoczta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#arsenal
sosnnaa - Zdarzyło mi się wczoraj być po raz pierwszy na meczu #premierleague - Arsen...

źródło: comment_nGU26xM5G4rVhAbpsJeQ7opP4RmfnQBV.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@sosnnaa: Cześć, czy należysz do APSC? ;) Ogólnie sam planuję zrobić sobie taki wypad na mecz do londynu, ale z moim różowym paskiem. Mam pytanie, czy mogę kupić na red membership 2 bilety?

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nashein: nie należę, ale rozważam.

Co do wielu biletów - szczerze mówiąc nie wiem. Wydaje mi się że można zakupić - wtedy osoby bez kart drukują sobie bilety. Ale pewności nie mam, niestety strona klubowa słabo informuje na ten temat. Najlepiej uderzaj do ASPC właśnie, oni powinni wiedzieć. Jest jeszcze Mirek który ogarnia trochę te sprawy ale nie pamiętam nicka.
  • Odpowiedz