Wpis z mikrobloga

Wbiłem dziś 23. lvl w życiu. Średnio mi z tym, więc postanowiłem skupić się na tym co chciałbym osiągnąć, a nie na tym co już osiągnąłem.

Z rzeczy ważniejszych to znalezienie pracy, dzięki której będę mógł odłożyć oszczędności, które wydam na Polconie i Pyrkonie (oczywiście pieniądze są mi potrzebne nie tylko po to ;) ). Było blisko, jednak wyszło jak zawsze :<

Fajnie by było też, gdybym miał więcej komentarzy na moim blogu na którym oceniam książki. Nie zależy mi na większej ilości odsłon a właśnie komentarzy i dyskusji, czy to na blogu czy pod tagiem #kiper602ocenia

No i na koniec chciałbym wytrwać w abstynencji. Za 2 tygodnie miną mi dwa lata, odkąd nie pije. Coraz więcej znajomych pyta mnie "Kiper, kiedy się w końcu napijemy/kiedy znów zaczniesz pić", zdziwieni są odpowiedzią "nigdy".

Nie chcę żadnych zawieszonych plusów. Jeżeli ktoś chce to może mi życzyć powodzenia, było by miło ;)

#urodziny
  • 12
@pitrek136: Niestety chyba większość czytelników tak ma. Ja za to bardzo chętnie wdałbym się w dyskusję, co ktoś sądzi o tej książce (jeżeli przeczytał) czy się zgadza, czy nie, czy może go zachęciłem oceną do przeczytania itp.

Kiedyś, jak umieszczałem króciutkie oceny tylko na mirko, to takie dyskusje były dosyć często.