Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam taki problem. Opiekuje się stroną internetową klienta, która została zrobiona na autorskim CMSie agencji interaktywnej. Wszystkie pliki źródłowe są zakodowane w base_64, a z poziomu panelu CMSa nie mam możliwości edycji danych na których mi zależy. Istnieje jakieś wyjście oprócz nowej strony i/lub kontaktu z agencją interaktywną?

Pozdro!

#webdev #webmastering #webmastah #php
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boniasty: Ktoś miał fantazję... Najpierw zamieniasz regexem zmienną $O0O0O0O0O0O0 i podobne na to, co powinno wyjść przy oryginalnym kodzie $keystroke1 (nazwa jakiejś funkcji). A jeżeli kod z $keystroke1 nie jest później w ogóle wykonywany (tj. służy tylko do wygenerowania tych nazw funkcji, to pozamieniaj tylko

eval(gzinflate(base64decode('jakiś zakodowany')));
na

$code = "odkodowany
  • Odpowiedz
@bazingaxl: a tu Cię zdziwię Rogaliku drogi. Akurat sam prowadzę firmę, natomiast nie stać mnie na zatrudnienie na cały etat gości ze wszystkich możliwych gałęzi informatyki. Ale sprawa jest zupełnie inna, a w/w strona to strona zaprzyjaźnionego klienta za którą nie biorę pieniędzy. Myślę że tytuł inżyniera z dobrej warszawskiej uczelni pozwala mi nazywać siebie informatykiem, kolego "informatyku". Chyba w końcu po to jest to pieprzone forum, żeby pomagać innym
  • Odpowiedz
nie wytrzymiem zaraz popuszcze :)

a tu Cię zdziwię Rogaliku drogi. Akurat sam prowadzę firmę, natomiast nie stać mnie na zatrudnienie na cały etat gości ze wszystkich możliwych gałęzi informatyki.


Fajnie byc rogalikiem :D

Milo
  • Odpowiedz