Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie (bo zrobiłem w sumie aż 5 zdjęć) koncertu Parov Stelar Band i dodam parę słów od siebie.

Koncert zaczął się z 20minutowym opóźnieniem, ale to nic bo akurat można było spokojnie piwko dopić.

Trwał godzinę i dwadzieścia minut.

Była energia i dobra zabawa, było też gorąco, szkoda, że w żaden sposób nie klimatyzowali teatru Nowa Łaźnia.

Przed koncertem było tylu pozerów i hipsta ludzi, że myślałem ze nikt tam skakać nie będzie w obawie przed zniszczeniem sobie swoim undercutów. Ale zaraz po rozpoczęciu nawet panicz w pełnym garniturze i wełnianej czapce stojący obok zaczął barkami ruszać.

Sala była pełna. Bilety wyprzedane.

Saksofonista był prze #!$%@?. Przez niego chcę się nauczyć grać na saxie.

Cena biletu 110zł. Może troszkę za dużo wg mnie ale sam zespół na scenie liczył 6 osób a sala była mała to mogę zrozumieć.

Poszedłbym jeszcze raz.

#parovstelar #parovstelarband #koncert #koncerty #muzyka
Pobierz Brydzo - Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie (bo zrobiłem w sumie aż 5 zdjęć) koncertu Paro...
źródło: comment_G7JjgbhhsiVl2RqnM3QQT0cYGfutuqi0.jpg
  • 13
Dodam, że jako jedynemu w grupie 4 osób z którymi byłem nie chciało zeskanować blietu i wywalało błędy ale i tak mnie wpuścili :P
@Brydzo: Jakie kawałki zagrali? Grali coś ze starszych płyt?

Szkoda, że tak daleko, dwa lata temu byli w Kato i nie mogłem przeboleć, że nie poszedłem (a byłem kompletnie spłukany). W tym roku było podobnie (,)