Wpis z mikrobloga

@ayasecon: Jesli nie ze mnie, to z filmu. Wstydzisz się wlasnych braci w #!$%@??

@cansio: a na takim filmie zawsze musi być gruba loszka udająca kota z opaska z kocimi uszami. I typ przebrany za Jokera starający się wyglądać chłodno, ale jest za gruby o jakies 40 kg i za pucułowaty
@Herlequin: Mijało mnie kiedyś 3 osobników, jeden metal i dwa zjeby. Gadali o jakiejś bajce, anime, opowiadali sobie o tym... Brat mojego ziomka ma 27 lat i to ogląda, jak wpadam do niego na coś do picia :> to on gra, albo to ogląda.
@Herlequin: Nie mam nic przeciwko cosplayowi na konwentach, ale znaczna część ludzi opierających swe kostiumy na grach, mango i animu sprawiają, że chcę zamówić trumnę. Z zażenowania w tym filmiku aż wstałem.
@wooles: Takich to tylko czarnolistowac nam zostaje. Gosc zwyczajnie nie spelnia minimalnych kryteriów, wiec dyskusja nie ma sensu. Krytyka to jedno, a zajmowanie sie takim hurr durr #!$%@? to drugie. Cos czuje, ze typ nie zagosci tu na dluzej. Zgadnij czemu :]

Zeby nie bylo: choc lubie chinskie bajki to czasami sam czuje sie zazenowany, gdy widze co poniektórych uczestników takich imprez.
najpierw się zastanowiłem o co ci chodzi, ze juz nie wolno nawet dyskutować.


@Herlequin: Otwierasz dyskusję słowami " ale tych łibu śmieci to bym #!$%@?ł. I po co takie coś żyje? W nienawiści do łibusów tak zostałem wychowany".

Co to zatem ta dyskusja ma na celu? Obrażasz ludzi na wstępie, bo się dobrze bawią w swoim gronie i mają wspólne zainteresowania. Prostactwo, żenada, chamstwo i przeogromny ból dupy. Trwaj.
Co to zatem ta dyskusja ma na celu? Obrażasz ludzi na wstępie, bo się dobrze bawią w swoim gronie i mają wspólne zainteresowania. Prostactwo, żenada, chamstwo i przeogromny ból dupy. Trwaj.


@Wulfee: naziści też dobrze się bawili w swoim gronie mając wspólne zainteresowania XD