Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dwa gumiaki powędrowały do nowych domów. Trzeci pojedzie w tym tygodniu do Wrocławia. Co najważniejsze, wszystkie znalazły fajne domy. Szybko minęły te dwa miesiące, chyba będzie trzeba zrobić nowe gumiaki za jakiś czas :]

A na zdjęcu mój ulubieniec, dziewczyna najmniejsza z miotu, zwana roboczo Małym lub Bubu, podczas ostatniej wieczerzy w domu rodzinnym. :]

@UlrikeM @rss @GraveDigger @rzezucha @Khaleesi @PanKara @Gizmorider @Sidey @Cebulon @klocek_lego @Przedwczesny_pogrzeb @osael @psych00 @varez @sonoitaliano @kasiknocheinmal @sokooo @chilling @Blizz4rd @Tamerlan @qubeq @Gizmorider @bosek

#gumiaki #galgan #tubka #jeze #zwierzaczki
gugas - Dzisiaj dwa gumiaki powędrowały do nowych domów. Trzeci pojedzie w tym tygodn...

źródło: comment_5LoaLVRLWgBNQCwCEBaJJQmuRjKUU2FP.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@alpaka: a miałam sobie zostawić małego, tego co na zdjęciu, ale jakoś tak wyszło że dobry dom znalazł i szkoda było nie puścić ich w świat :)
  • Odpowiedz
@gugas: co to znaczy ze znalazly dobry dom? jaki to dom z perspektywy gumiaka? ojciec nie pije i nie wszczyna awantur, nie zaburza miru domowgo... jak dalece posunięta jest swiadomosc przecietnego gumiaka?
  • Odpowiedz
@Gamxx: bardziej moim, niż gumiaka ;) gumiak musi mieć co jeść, ciepło do spania i gdzie biegać, będzie hepi.

Ja się z kolei kierowałam zwykłym ludzkim przeczuciem w poznawaniu dobrych ludzi ;)
  • Odpowiedz