Wpis z mikrobloga

@Adam787: @ZenobiuszFurman: Nie wiem, ja go głównie z FMa kojarzę, chociaż w tym sezonie trochę pograł :D I uwaga, strzelił aż jednego gola :D

@Ryzowy_Potwor: PinoCHE

@Komendant_Melanzu_Bonkers: Nie wiem, było już chyba kilka takich transferów, ale chyba dopiero teraz jest taki shitstorm. Chociaż wtedy internet nie był tak popularny, to jak Kaczorowski obskoczył Lecha, Legię i Wisłę w krótkim czasie to nikt strony na fejsie nie założył :D
@Kamill: Osobiście to najbardziej mnie dziwi jego decyzja. Syn zasłużoneego piłkarza Lecha przechodzi do Legii, w Poznaniu jest skończony. Nic nie osiągnął w Lechu jest/był numer 3 w ataku w Warszawie będzie na starci 4-5. Dodatkowo pół roku przerwy w grze bo zeesłali go do młodej ekstraklasy.
@szudow: Jak plotkowano, że Rybicki miał przejść z Widzewa do Legii, to kibice, wiedząc, że jego ojciec jest kibicem Widzewa, szybko wymyślili przyśpiewkę, którą teraz mogą pożyczyć poznaniacy: "Pokaż się tacie w tej biało-zielonej szmacie". ;) W przypadku Rybickiego - na razie - nie będzie potrzebna.
@Adam787: A Grzelak? Sam widziałem jak czasem kończył wiadomą przyśpiewkę słowami "Legia k... tak jest" by parę miesięcy później tam przejść.

A ojciec Bereszyńskiego też przecież były gracz Lecha. W takich sytuacjach ogólnie uważam zesłanie do ME za fajny "pstryczek w nos"
@czlapka: W przypadku transferów Widzew - Legia chyba rzadko kiedy dla zawodników kończyło się to dobrze. Grzelak kontuzje, wcześniej Łapiński, Citko też tam kariery nie zrobił. Chyba jedynie Wawrzyniak jako-tako.