Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tymi passatami? Serio, czemu akurat ten model, czy on jest namaszczony przez Boga.

Mieszkam na wsi i tutaj wlasnie "passat kombi tdi władcą polskiej wsi". Sam naprawde nie rozumiem, nawet jechałam takim cudem, i wiecie co... to zwykly samochód - żadnych niesamowitych właściwości jezdnych nie wyczułem.(tylko że ze mnie żaden wytrawny kierowca) Chyba że to chodzi o tą niezawodności, tego nie wiem.
  • Odpowiedz
@Pan_kurczak: chodzi o legendarny 1,9TDi który jest znany jako bezawaryjny i całkiem oszczędny silnik montowany w autach z średniej półki. W skrócie w tej cenie nic lepszego nie dostaniesz więc ludzie tak chętnie kupują ściągane z zachodu VW/Audi z tym silnikiem.

Nie rozumiem natomiast całej negatywnej otoczki wokół tego powstałej
  • Odpowiedz
@Pan_kurczak: jeśli chodzi ci o tę klasę to wciąż VW Passat, Audi a4, Citroen C5, Mercedes klasy C, Ford Mondeo, Opel Insignia tylko analogicznie ich najnowsze wersje tj Passat B8, Audi a4 B8 Merc C 220 itp itd

Nie znam się na obecnie montowanych silnikach więc nie wiem które z nich za 10 lat wciąż będą w tak dobrym stanie jak dziś potrafi być 10 letni słynny 1,9 tedei, więc nie
  • Odpowiedz