Wpis z mikrobloga

W końcu po długim oczekiwaniu, udało się nam rozegrać finał III Mistrzostw Wykopu Haxball.

Na początku przepraszam za brak bezpośredniej transmisji, ale po takim czasie uznałem, że lepiej rozegrać mecze niż czekać kolejne dni/tygodnie na możliwość transmisji. Obiecuję, że w kolejnych edycjach będzie lepiej.

W finale zmierzyli się @HASTLA i @czlowieki obaj debiutowali w naszej zabawie, ale bynajmniej nie są to anonimowi gracze haxball. Finał rozgrywano do 3 zwycięstw, 5minut, bez limitu goli.

Oto wyniki poszczególnych spotkań

@HASTLA 2:0 @czlowieki

@HASTLA 6:1 @czlowieki

@HASTLA 5:3 @czlowieki

Tak więc miło mi ogłosić, że zwycięzcą III edycji Mistrzostw Wykopu został @HASTLA

Gratulacje!

Podziękowania dla pokonanego @czlowieki za dzielną walkę i postawę

NAGRANIE Z FINAŁU MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

Przypominam, że wcześniej @rpawelek i @Del_Piero rozegrali spotkanie o III miejsce. Po zaciętym boju zwyciężył @rpawelek 1:0 3:4 4:2 I tym samym zajął trzecie miejsce.

W sprawie nagród z graczami, którzy stanęli na podium kontaktować będzie się administracja.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i widzom. Dziękuję moderatorom za nadzór i administracji za wsparcie. Do zobaczenia w kolejnej edycji!

Pozdrawiam.

#haxball #haxball3
  • 9
@footix: IMO mozna bylo zrobic stream wraz z komentarzem majac replay w dniu kiedy bedzie streamer i komentator. Ale i tak pomimo malych zawirowan w finale turniej swietnie zorganizowany, bardzo przyjemnie mi sie gralo spotykajac po drodze do finalu jak i w nim samym sympatycznych ludzi ktorych az zal bylo ogrywac ;) Dzieki i powodzenia w organizacji nastepnych turniejow :)