Wpis z mikrobloga

Szczęsny rozkojarzony - bramkarz 2/10

Szczęsny standardowy - 7/10

Szczęsny w transie - najlepszy bramkarz świata.

To jest ten typ, którego jak się nakręci, to chce pokazać wszystkim swoją wielkość. Ma tą krnąbrność po ojcu, tylko większe umiejętności. Pamiętam jak wszyscy pukali się po czole gdy w wieku 18 lat mówił Wengerowi - "ja jestem najlepszym bramkarzem tutaj i mam grać". On ma więcej pewności siebie niż umiejętności i gdyby skapnął jednym procentem na tag twnogf to by ci wszyscy chłopcy w 2 dni znaleźli piękne damy. Dlatego takie pare interwencji to woda na młyn dla niego. Lubię takich bezkompromisowych ludzi. #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nt22: Boruc King, jak możesz nie szanować Borubara! Tyle lat ratował nas przed porażkami większymi niż 2:0 i nigdy się nie obrażał, że nie gra, j---ł słabych obrońców aż miło. Dla mnie Artur king.
  • Odpowiedz
@nt22: Dla mnie to akurat najlepszy Polski bramkarz ostatnich 20 lat, aż smutno, że nie zrobił większej kariery, a dla repry zawsze był ostoją, więc zawsze będę Artura bronił.
  • Odpowiedz
@Perlo: W ogóle Artur wydaje się być tak zwyczajnie fajnym gościem i jednocześnie jedynym który nie bał się postawić na nogi resztę i o--------ć kogo trzeba. Szacunek jak mówisz ma dozgonny.
  • Odpowiedz
@vivo: No nie bez powodu go tak kochali w Glasgow ;) Strasznie mi goscia szkoda ze tak go potraktowali w Southpampton :/ Nalezy mu sie wiecej niz gra w jakims 2 ligowym klubiku :/
  • Odpowiedz