Wpis z mikrobloga

Przyznaję się bez bicia - trochę jestem leniem. Postanowiłam sobie zrobić taki tygodniowy odpoczynek od rysowania na kompie, coś tam sobie szkicowałam na papierze ale to nawet nie warte wstawiania. Muszę się postarać chodzić spać przed 1, 6 godzin snu i cały dzień bieganiny nie wpływają najlepiej na moją chęć do tworzenia. Wiem - nie powinnam narzekać, inni mają gorzej jednak ja tak długo ciągnąć nie potrafię - przypomina mi to stare, dobre (hehe) dzieje w Ryanairze.

Oczywiście dodaje postacie z The Legend of Korra. Ja chyba nie potrafię nic innego rysować. Starałam się zrobić Mako (ten na dole po prawej) i Korrę (góra, prawo) tak aby wyglądali trochę chińsko ale oczywiście tego nie widać.

Ps. Rysunki zamieszczam pod lamerskim tagiem #izarim . (teoretycznie) Codziennie po jednym aby nie zespamować nam mirko :>. A tak naprawdę wrzucam je nieregularnie, jak tylko mi się zachce.

blonde_calculator - Przyznaję się bez bicia - trochę jestem leniem. Postanowiłam sobi...

źródło: comment_SHAOKS2hrycpExsobSTrFiuZnPZ8cQSi.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@joookub: Dziękuję :).Taguje tak, bo całkiem sporo osób stęka, że to anime (chociaż ja się z tym kompletnie nie zgadzam!) i moje rysunki z reguły są bardzo chińskie. No i oczywiście dochodzi też fakt, że #anime ma dużo obserwujących, więc większe prawdopodobieństwo, iż ktoś zobaczy, da plusika ()
  • Odpowiedz