Wpis z mikrobloga

@foster1: A ja jestem przeciwnego zdania. Para Flash + Arrow może fajnie działać, ale wplatanie inny superhirołsów to już byłoby przegięcie. W samych Avengersach był już bałagan, a co dopiero jakby mieli jeszcze innych wklepać do serialu. Ktoś gdzieś kiedyś w internetach próbował zrobić grafikę jak wyglądałaby ulica Nowego Jorku z postaciami z jednego uniwersum. Praktycznie każdy był super bohaterem.
No i nie przesadzajmy, że Flash jest w klimatach Arrow


@80sLove: nie mówię że Barry to bliźniak Oliego, mam wrażenie że oba seriale są nakręcone przez tych samych ludzi.

Za Gotham wezmę się jak będzie cały sezon bo oglądam obecnie kilka na bieżąco a lubię mieć też takie jak np. House gdzie oglądam sobie ile chcę bo wsio już nakręcone.

Faktycznie Agents of SHIELD się poprawiło, w pewnym momencie pierwszego sezonu
@Liquid_Snake: Ja też jestem zadowolony z Flash i mam nadzieję, że będzie właśnie w takim stylu

@80sLove: Agents of SHIELD wcale się nie poprawiło, jak już to jest tylko gorzej

@Wyrewolwerowanyrewolwer: w Tajemnice Smallville pojawiało się całkiem sporo superbohaterów i było to zrobione z sensem, także nie widzę przeciwskazań, żeby jeszcze kilku miało się pojawić
@MorDrakka: No ja tam nie wiem czy w Agents of Shield było tylko gorzej przez pierwszy sezon :o przez pierwsze odcinki ledwo się przebiłem, a rozkręciło się tak na prawdę dopiero koło 17 :p pierwsze odcinki to była równia pochyła w dół i imo dopiero końcówka pierwszego sezonu ratowała cały serial :p