Wpis z mikrobloga

Mam iphone 4s, na początku zaktualizowałem go do ios 8(nie wiedziałem jak zła decyzja to była...) i wiadomo telefon zaczął się zacinać. Na początku jarałem się tym telefon bo na 7.1.2 żadnej zacinki. #!$%@?łem się, ale mówię, może wydadzą jakąś łatkę i telefon znów będzie chodził jak dawniej. W powiadomieniach dostałem notkę o ios 8.0.2 i pytanie do posiadaczy:

1. Czy ten soft poprawił działanie telefonu? Czy lepiej nic nie ruszać bo będzie jeszcze gorzej?

2. Czy jak 8.0.2 nic nie poprawił to są jakieś szanse na dostanie lepszej łatki?

3. Czy jest możliwość wrócenia do 7.1.2 nie tracąc gwarancji itp.?

#ios #iphone4s #iphone #apple #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
@cycu1908: więc tak:

1. Z tego co mówią ludzie z myapple.pl to 8.0.2 działa nieco lepiej.

2. Oczywiście - iOS 8.1 jest w fazie testów beta już i podobno bardzo usprawnia działania telefonów.

3. Z tego, co się orientuję Apple już nie podpisuje softu w wersji 7.1.2, więc powrót jest niemożliwy, ale tylko tak czytałem, dla pewności warto sprawdzić. Nic złego się nie stanie - iTunes wyświetli komunikat, że instalacja oprogramowania
  • Odpowiedz
@cycu1908: Ja mam 8.1 beta 2 jako developer, całkiem znośnie na nim chodzi. Poza tym nie wiem czego oczekujesz od 3 letniej słuchawki, trzeba coś poświęcić aby mieć najnowszy i dobrze zabezpieczony soft. Między 8.1 a 7.1.2 nie odczuwam wielkiej różnicy.
  • Odpowiedz