Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@goromadska: No tego spamu z masażem erotycznym to wszędzie pełno, jeszcze dobrze że nie wrzucają za wycieraczki jak w Wawie :S chociaż i tak dosyć oryginalne wydaje mi się wbijanie małych tabliczek z tą reklamą w trawę przy drogach, gdzieś na Morenie coś takiego widziałem chyba. A riposta mistrz :D
  • Odpowiedz
@draem: Ty mi wymyśl, albo niech każdy jakiś wpisze poniżej w taki sposób (proponowany tag: xyz) i wybiorę ten z największą ilością plusów. Sam też oceniam :)
  • Odpowiedz
#dokadnocatuptajez Ten wspaniały tag łączy w sobie wszystko co powinieneś mieć w swoich regularnych postach. Wybiera wszystko co najlepsze z Twoich dzieł. Opisuje drogę, którą podążasz aby wykonać najlepsze zdjęcie wraz z naturą, która symbolizuję organiczność Twojej pracy. Doskonale komponuje się ze znakiem "#" przed nim tworząc jednolitą i spójną konstrukcję, która jest gwarantem bezpieczeństwa i stabilności 100 000 zł się należy za profesjonalną analizę rynkową.
  • Odpowiedz
@draem: hmm długi, na razie nie ma konkurencji. Ja bym jednak obstawiał na coś łatwiejszego do zapamiętania

#zdjeciaztelefonu - Każdy wpis z tym tagiem musi zawierać w sobie zdjęcie z telefonu osoby która go umieszcza. Zdjęcie to musi odznaczać się na tle innych, które mogła wykonać reszta populacji. Warunkiem jest również wykonanie go telefonem/tabletem/komputerem w drodze z punktu a do punktu b, bez poszukiwania odpowiedniego tematu. Jeżeli zobaczysz ten temat, o
  • Odpowiedz