Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Pani prezydent, przy okazji. Czy jest cokolwiek co mogłyby zrobić władzę Łodzi z tą reklamą na takiej pięknej elewacji? Rozumiem, że jako jest to własność prywatna to za wiele środków przymusu nie ma. Jednak warto by porozmawiać ze spółką zarządzającą hotelem i spróbować przekonać ich, że takie reklamy na budynku z taką historyczną elewacją to nie jest dobry pomysł. Promocji to hotelowi nie przynosi, a wiele osób z Łodzi
Zircon - @hannazdanowska: Pani prezydent, przy okazji. Czy jest cokolwiek co mogłyby ...

źródło: comment_vekxJSu43waRUHQcZYUPpFeZm8at8uf0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zircon:

1. Jak sam stwierdziłeś to własność prywatna i decyzję o tym czy przynosi to promocję hotelowi czy nie, podejmują osoby tam zatrudnione.

2. Codziennie mijam hiltona i widziałem jak to montowali, widzę jak to wygląda. Z początku też miałem mieszane uczucia, ale jednak uważam, że ta reklama, skoro już musi tam być to jest na prawdę na wysokim
  • Odpowiedz
@Zircon: kwestia gustu. Hilton z miastem i tak ma tylko tyle wspólnego, że w nim stoi a reklama... oczywiście, ładniej wygląda bez, ale skoro już tam jest to przynajmniej jest wykonana na prawdę na poziomie
  • Odpowiedz
  • 0
@vakond: Mnie bardzo podoba sie brak programu w takich filmikach. Jesli poczujesz sie zainteresowany to sam znajdziesz. Lepsze to niz material z setka obietnic, ktorych nie moge juz sluchac :)

Zreszta Pani Prezydent nie ma za mocnej konkurencji. Powinna miec mozliwosc dokonczenia tej rewolucji, ktora wlasnie w Lodzi widzimy. Nastepca moglby zrzucic wszystko na poprzednika gdyby sam nie podolal przy tych remontach i budowach.
  • Odpowiedz