Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: najpierw śmieszkowanie na mirko, konkursiki z nagrodami, pozyskanie atencji i sympatii, no to teraz można ruszyć z wykopową kampanią wyborczą na całego... nic do Zdanowskiej nie mam, ale od takich akcji zawsze chce mi się rzygać...
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: Ciekawostka - nigdzie nie pojawia się logo PO, jedynie mała adnotacja na końcu spotu po prawej stronie. Poza tym muszę przyznać, że bardzo dobry pomysł na kampanię, ale i bez niej wietrzyłbym wygraną w cuglach ;)
  • Odpowiedz
@ksaler: Troszkę to niesprawiedliwe. Kampanię staram się ograniczyć do minimum, bo w Łodzi codziennie jest dużo spraw do załatwienia, ale nie będę udawać, że nie ma żadnych wyborów. Myślę, że taki krótki film pozwoli nam się też trochę lepiej poznać. Poza tym lubię czytać komentarze tutaj na mikroblogu, ponieważ dają mi trochę inne spojrzenie na wiele tematów.
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: nie mam pretensji o to, że rusza Pani z kampanią. Taka rola polityka. Chodzi mi o sam fakt, że dzieje się to na wykopie, który - przynajmniej wg mnie - powinien być od tego wolny. Sama kampania bardzo dobra - wyróżnia się wśród a) buraczanego Misztala i b) pozostałych kandydatów, którzy biją po oczach logotypami swych partii. Tutaj jest klasa i ukrywanie tego nieszczęsnego PO (i nic dziwnego hehe),
  • Odpowiedz