Wpis z mikrobloga

Dałbym w pysk pracodawcy, który za ciężką pracę płaci z łaską 8 zł/h i mówi prosto w twarz: jak ci nie pasuje to się zwolnij, na twoje miejsce są dziesiątki innych. #!$%@?, aby się nachapać i jak najmniej zapłacić.

#oswiadczenie #pracbaza
  • 28
  • Odpowiedz
@Pepsicola: Dlatego praca w małej firmie jest dla przegrywów bo zarabiasz na jakiegoś wieśniaka odwalając za niego robotę, a pieniądze dostaje on. Najlepiej szybko wynieś mu bazę klientów i załóż taką samą firmę.
  • Odpowiedz
@Pepsicola: Niedawno byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, facet zaproponował mi 6 zł na godzinę. Jeszcze próbował mi wmówić, że to są "super pieniądze" bo jego firma musi odprowadzić podatki i lepszej oferty nie znajdę. Do tego praca może być w weekendy wieczorami. Podziękowałem mu i wyszedłem. Dodam, że to dość znane przedsiębiorstwo w budownictwie, ale nie będę rzucał nazwami.
  • Odpowiedz
@swinkapl: Bo nic to do tematu nie wniesie. Opisałem swoją sytuację, to, że podam nazwę firmy nic nie zmieni. Odmówiłem, pożegnaliśmy się i tyle, nie chcę tutaj robić komuś złej reklamy, każdy ma swój rozum, jeśli nie odpowiadają komuś warunki umowy niech jej nie podpisuje.
  • Odpowiedz
@Rajhan: dobrze byłoby wiedzieć, która firma uważa takie zarobki za uczciwe. bez nazwy przedsiębiorstwa cały twój wpis nie ma sensu, bo równie dobrze może być kłamstwem
  • Odpowiedz
@Pepsicola: Za małolata pracowałem w tartaku, #!$%@?łem tam jak nigdy w życiu, wszystko mnie bolało, po powrocie do domu nie miałem siły na nic. Po tygodniu (bo płacili co tydzień), poszedłem po wypłatę. Koleś mi policzył 6zł/h. Zapytałem go czemu tak mało itp itd i też mi powiedział "jak ci nie pasuje to się zwolnij" i się zwolniłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz