Wpis z mikrobloga

@piteerowsky: Tak też znajdzie robotę, choćby coś na początek. Ja jak szukałem roboty to poszedłem do agencji pracy o 13 w piątek, wróciłem do domu i około 15 miałem telefon, że w poniedziałek na 8 do roboty tu i tu.
  • Odpowiedz
jak ktos czeka to juz 95% kosztow i stresu masz za soba

teraz tylko dokumenty, praca ktora zalatwisz predzej niz dokumenty i zarobek jak polski programista java choc ty nie umiesz nic i nie wiesz czego chcesz

proste :)
  • Odpowiedz
@piteerowsky: Zwyczajna praca na linii produkcyjnej, później po tygodniu przeniosłem się do innej firmy, gdzie realizowało się zamówienia internetowe dla tesco. Praca mało wymagająca, ale dla mnie ok bo szukałem dorywczej na miesiąc ;-)
  • Odpowiedz
@elmyn: ostatnimi czasy pracowałem na dachach jako dekarz, wcześniej na dociepleniach, ogólnie budowlanka, tylko w tej dziedzinie w sumie mam jakieś doświadczenie, ale nie koniecznie chciałbym tak pracować, mogłoby być to coś zupełnie innego .
  • Odpowiedz
@pampuszek: W Londynie łatwo pracę znaleźć w Pret A Manger. Najszybszą drogą jest chodzenie z swoim CV po każdym ze sklepów i prośba o rozmowę z managerem. Jeśli któryś będzie potrzebował pracownika, to prawdopodobnie umówi Cię na rozmowę kwalifikacyjną w Recruitment Center na Victoria Station.

Jeżeli nie uda Ci się zainteresować któregoś z managerów, udaj się od razu do Pret's RC.

Pracowałem tam przez rok i generalnie praca do lekkich nie
  • Odpowiedz
@McZino: Pracowales moze w tych miejscach? Na lotniskach nie radze gdyz trzeba wyrabiac przepustki ktore zajmuja w #!$%@? czasu. Pret to dobra praca na poczatek, ale tylko poczatek. Na dluzsza mete ta praca wykancza psychicznie i albo nie masz ochoty zyc, albo awansujesz i idziesz na pranie mozgu i stajesz sie przyczyna nieszczesc nowych pracownikow. Ale za to masz platne przerwy i jedzenie na koszt firmy.
  • Odpowiedz