Wpis z mikrobloga

@darek4099: ja w ogóle mam uczulenie na tego gościa. Jak go w radiu słyszę, czy gdziekolwiek indziej to wywołuje u mnie uczucie, jakby mi ktoś gwoździem od spodu czaszki skrobał :/ nie cierpię jego głosu
  • Odpowiedz
@darek4099:

#!$%@?łeś się profilaktycznie i z przyzwyczajenia?


Zdecydowanie. Jeśli chodzi o mnie, to przeszkadza mi kaleczenie naszego języka, dlatego zwracam na to uwagę. Może po prostu innym osobom to nie przeszkadza, może nie chciało im się tego wytykać - nie wiem.

EDIT: Pisze się "poza tym". Osobno.
  • Odpowiedz
@darek4099: #!$%@? wszyscy w tym wątku #!$%@?ą tak jakby myśleli, że Bednarek sobie wybiera co śpiewa xD Ten dzieciak jest produktem, a nie muzykiem. I bardzo dobrze, niech wyciska z tego kasę skoro dostał taką możliwość, Grechucie to już obojętne bo gnije w ziemi od lat.

Poza tym, czy ktoś Was zmusza do słuchania nowej wersji? Czy to, że Bednarek nagrał swoją oznacza, że wszystkie kopie oryginału na całym świecie
  • Odpowiedz
@darek4099: wg mnie zrobił ten kawałek całkiem ok. Na pewno go nie sprofanował, a zachowal zdrową granicę [oczywiście on i inni, ktorzy za tą produkcja stoją]. Nie ma co robić z tego tragedii- wielkie utwory zyją, również w różnych interpretacjach, coverach w róznych stylach etc. Jak dla mnie wyszło zgrabnie.

Hejtu na Bednarka tez nie rozumiem, chociaz go nie slycham.
  • Odpowiedz