Wpis z mikrobloga

Przeglądam te wiadomości o śmierci A. Przybylskiej, czytam komentarze - każdy w stylu "wieczny odpoczynek..." / cztery strofy wiersza o przemijaniu / kilka ciepłych słów o zmarłej + kondolencje dla rodziny. I tak się zastanawiam po co ludzie takie brednie w Internecie wypisują, zamiast chwilę zastanowić się nad sprawą i ewentualnie wysnuć jakieś wnioski dla siebie.


#breakingnews #annaprzybylskaboners #annaprzybylska #feels
  • 6
  • Odpowiedz
@ripp1337: ja się zastanowiłem, Anna zaufała przed śmiercią swojemu Bogowi/Bogu, on jak zwykle nic nie zrobił - wypiął na nią, i sie pytam, jaki sens jest dalej w ten wytwór wierzyć? Oczywiście dostałem mnóstwo minusów bez żadnej odpowiedzi. Może odpowiecie, po co w to mieszać Boga? Nie wiem - ale Anię prawie - że kochałem i smutno mi, że nawet jej bóg jej nie pomógł.
  • Odpowiedz
@ripp1337: zdaję sobie z tego doskonale sprawę, religia pomaga ludziom w trudnych momentach pomóc swojej psychice, próbować zrozumieć ją a wszelkie niewyjaśnione sprawy zrozumieć za pomocą wyższego medium. Tego nie potępiam, rozumiem, że pomaga to ludziom odejść z tego świata, szkoda, że niektórzy oprócz tego w to na serio wierzą.
  • Odpowiedz