Wpis z mikrobloga

UWAGA KILKA WAŻNYCH INFORMACJI DLA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA PRZESYŁKI

Trackingi o początku YC są monitorowane tylko do czasu dotarcia do Polski. Dalej idą jako przesyłki nierejestrowane. Jak przesyłka zginie no to zginęła, nie dowiecie się gdzie i jak.

Tracking o początku BLVS obsługiwany przez niejakie bpost.be

Szybciej przyszły paczki wysłane chińską pocztą niż wysłane przez to gówno.

Druga przesyłka od tego samego operatora dalej stoi na statusie na załączonym screenie jako środkowa.

Dowiedzcie się przy wysyłce czy nie korzysta Wasz doręczyciel czasem z tego, bo to jest jakaś masakra.

#wish #aliexpress #tracking #bpostcwel
Pobierz
źródło: comment_FqUke7oxyJdAjTLEh7fYpqLzI5Q1acj5.jpg
  • 21
@theqkash: Przecież większość tych trackingów typu world shipping itd. to nie są nawet rejestrowane w chinach, to są proste generatory i ZAWSZE co określoną ilość dni pojawia się nowy konkretny wpis a dotarcie do polski czy dostarczenie już ostateczne nigdy nie pokrywa się z rzeczywistością. Te trackingi mają na celu tylko i wyłącznie oszukać klienta, że paczka niby sobie idzie, a tak naprawdę paczka nie jest w ogóle rejestrowana - oczywiście
@Mesirus: wszystkie przesylki ktore ida za pomoca WS albo Yawin to fejkowe sledzenie, na tych przesylkach nie ma potwierdzenia odbioru przez odbiorce, a co do innych to :

Track global postal number here, Other courier click home to track.

According to the regulations of UPU number rules, each number consists of 2 letters, 9 digits and the last 2 letters are standard ISO-3166 pointing to the origin of sender. Partial countries
@theqkash: firmy Yawin i WS shiping to firmy zbierajace przesylki i wysylajace masowo przez china post w swiat ;) kazda przesylka ktora przyszla przez ten tracking do mnie nie byla za potwierdzeniem odbioru, i byla wyslana przez china post bez potwierdzenia odbioru
@theqkash: ws-shipping na 100% jest ściemą - mają ustawione że co tyle i tyle dni pojawia się nowy status i zawsze jest ten sam okres czasu między kolejnymi statusami, na końcu jest nawet że dostarczono już w polsce a w rzeczywistości np. raz dostałem paczkę z 5 dni wcześniej a za kolejnym razem czekałem jeszcze chyba z 15 dni. yw56 widzę działa identycznie tylko tracking kończy się zawsze na tym że
@theqkash: teraz zalogowalem sie na wish sprawdzic co sie dzieje z ta paczka i mam status Fraudulent Activity pomimo tego, ze wczesniej bylo shipped i dostalem ten nr... takze nie bedzie #telefonza4zlzwish ;) pare dni temu sprawdzalem i bylo jeszcze ok
@FastManPL: @erger: @theqkash: a wiecie moze czy ba wish tez wymaga sie o sprzedawcy zeby podal tracking number? Bo przy zamowieniu mam napisane ze jesli sie nie pojawi tracking nr to mozliwe ze wyslano nierejestrowana przesylke zeby bylo taniej :/