Wpis z mikrobloga

Panowie, uwaga na użytkownika #bitcoin3, to prawdopodobnie ta sama osoba która wcześniej nazywała się #betek i kilka innych loginów. Schemat działania jest ciągle taki sam, tzn chce kupować od Was BTC twierdząc że on z giełdy korzystać nie lubi. Śmiech na sali:) Gdyby faktycznie chciał szybko kupić BTC to by to zrobił na bitmarket.pl i ma w kilka minut swoje BTC. Tutaj szuka frajera który mu przeleje pierwszy BTC. Spróbujcie go zapytać jak on widzi taką wymianę. Uwierzcie mi on pierwszy Wam nie przeleje mimo że jest kupującym. Panowie jeśli chcecie sprzedać, kupić BTC to wszędzie tylko nie na wykop chyba że od zaufanej Wam osoby. W pozostałych przypadkach najlepiej na bitmarket.pl najlepiej i najszybciej.

#kryptowaluty
  • 24
@pawlo74: A odnośnie naszej ostatniej rozmowy, to na wykop.pl podobnie jak tam gdzie Ty działasz tzn na bitcointalk wiele osób nie rozumie że nawet jak portfel działa źle to i tak to nie ma znaczenia bo Twoje monety są w blockchain a nie w portfelu:) .To samo na wykop.pl wiele osób nie rozumie że monety nie znajdują się na komputerze. Wystarczy zrobić eksport swoich kluczy z portfela i nic więcej nie
Wiesz co naprawde otworzyles mi oczy na ten problem. Dzieki. A szkoda bo jak ludzie uzmyslowia sobie co to jest blockhain to zrozumieja co to sa kryptowaluty i dlaczego warto z nich korzystac. To jest przyszlosc nie ma innej opcji, takie jest moje zdanie.
@Pepeo: Dodam jeszcze to. Wszystko jest w blockchain i dopuki twoj klucz prywatny jest w bezpiecznym miejscu twoje piniadze sa bezpieczne. Porownam to tak twoj klucz prywatny to twoj pin do karty kredytowej. Karta kderytowa jest bezuzyteczna dla zlodzieja jak nie zna pinu.
@M4ks: Hm, nie wiem do końca co chcesz powiedzieć ale póki co nie wnosisz nic do tematu. Sam obróciłem na bitmarket trochę grosza, jednak bardziej sugeruje się opiniami ludzi, którzy mielą tam większą kasę i póki co nikomu nic nie zginęło.

Jeśli uważasz, że jak będą mieli dobry obrót to się zwiną - cóż o to można podejrzewać (a niemal się spodziewać) każdą giełdę kryptowalut, ale jak chcesz to uregulować abyśmy
@blacktyg3r: że Twoje wypowiedzi sa tak samo wiarygodne jak oferty @bitcoin3. Nic osobistego, ale wiesz jak jest z prawdziwością danych w internecie, zwłaszcza gdy ktoś kogoś oczernia w swojej wypowiedzi i ciągle powtarza nazwe innej, mało znanej strony.
@woda-utleniona: a to sory sprawdze to, jak korzystam juz on dluzszego czasu i zadnych weryfikacji nie bylo na bitmarket. Koles bitcoin3 jest podejzany bo oprocz gield ktorych jest masa, jest przeciez jeszcze Localbitcoins.com tam oprocz przelewow mozesz nawet spotkac sie osobiscie ze sprzedajacym. Ale widocznie jemu to nie na reke bo tam nie ma nowicjuszy i nie da sie tam nikogo oszukac.

Mam wrazenie ze on uwaza to miejsce za lepsze
@woda-utleniona: zgadzam sie z toba w stu procentach. Ja bardzo czesto musze korzystac z localbitcion bo w anglii nie ma wyjscia. Tu nawet konto w banku potrafia ci zablokowac jak widza ze handlujesz Bitcionem. Banki dla mnie to najwieksi zlodzieje w bialych rekawiczkach. Wiedza ze Bitcoin to dla nich zagrozenie i dlatego tak reaguja. Ja np nie trzywam juz zadnych pieniedzy w banku bo sie nie oplaca. Ile ci bank da