Wpis z mikrobloga

Ending anime Log Horizon 2 - po raz kolejny wpadający w ucho utwór ^^

Tym razem seria startuje z grubszego kalibru - od razu ma jakiś konkretny cel. Poza tym wszystko w starym stylu - polityka, gospodarka, interpretacja, skąd biorą się pieniądze w systemie MMORPG, który ożył. To, co najbardziej kręci mnie w tym anime ^^

Co do animacji to mała zmiana na plus - są nieco żywsze barwy, a i nawet walki na początku wyglądają nieco efektowniej. To dobrze, nawet jeśli są tylko małym dodatkiem do historii. Kreska początkowo trochę kłuła mnie w oczy, ale jak zaczęły się dialogi to zostałem w pełni nimi pochłonięty i koniec końców nie wiem, kiedy przyzwyczaiłem się do nowego projektu postaci.

Król powrócił! i jak tak dalej pójdzie to po raz kolejny zostanie moim anime sezonu :)

#anime #loghorizon #lightnovel #mmorpg #animenowysezon #japonia #studiodeen
  • 4
@80sLove: mi przeszkadza to, że widać niedoróbki w modelach postaci. Nyanta został tak zepsuty w niektórych scenach, że aż oczy bolały. Podobnie Mariele. Dodatkowo strasznie widać to, że Shiroe odchudzili :P

Co do celu - wydaje mi się, że to tylko wprowadzenie, a nie żaden konkret. Shiroe nigdy nie wykłada wszystkiego na tacy ;)