Wpis z mikrobloga

Mirki, pamiętacie nasze pierwsze próby stworzenia logo? Postanowiliśmy pójść w innym kierunku i stworzyć coś prostszego, mieszczącego się w granicach naszych możliwości. Wrzucamy dwie wersje kolorystyczne i zapraszamy do oceniania.

#gamedev #grafika

--------------------------------------------

Wraz z kolegą postanowiliśmy zacząć tworzyć gry mobilne. Zainteresowanych rozwojem naszej “firmy”, postępami prac nad grami i pomysłami, zapraszamy do obserwowania tagu #somagames. Będziemy dzielić się także wnioskami, jakie wyciągniemy podczas naszych działań (marketing, statystyki itp.)
Pobierz SomaGames - Mirki, pamiętacie nasze pierwsze próby stworzenia logo? Postanowiliśmy pó...
źródło: comment_1S8jiryJkohTK6giQQjsLBe1AgyQgefh.jpg
  • 15
@krytykujacy_zrzeda widzisz - nie wymyślili nic lepszego, czyli chyba wygrałem

@SomaGames: to zły kierunek - jak projektujecie gry dla dzieci to logo powinno być głównie skierowane do nich, dodatkowo możecie spokojnie pozwolić sobie na gradienty ponieważ nie będziecie raczej tego drukować

zobaczcie jak to robi konkurencja:

https://www.google.pl/search?q=games+online+logo&espv=2&biw=1866&bih=1054&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Lx0wVMiAItThapfzgOgI&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=0.9#tbm=isch&q=games+online+logo+kids

jak nie potraficie robić logotypów najlepiej zatrudnijcie kogoś kto potrafi - sam mogę wam kogoś polecić albo nawet w ostateczności sam to zrobić (oczywiście
@Sienaq

Gra dla dzieci to tylko taki pomysł na początek. Stworzenie czegoś prostego pozwoli nam lepiej zorientować się w temacie i zrobić kilka testów marketingowych. W żadnym wypadku nie planujemy pozostawać w takiej tematyce na dłużej.
@SomaGames: nic nie stoi na przeszkodzie by logo miało wersję poważną i kolorową (coś jak warner bros)

Nawet pomijając tematykę i kolorystykę ten projekt nie jest dobry. Moim zdaniem zabrakło wam przede wszystkim pomysłu.
@Sienaq: No jak dla mnie wymyślił coś lepszego. W porównaniu z tym co było, nieczytelnym gryzmołem - jest duży postęp. A to co pokazałeś z google grafiki to w 3/4 jest słabe, wybacz :P Kto powiedział, że w ten sposób trzeba trafić do dzieci? To nie jest logo gry na wstępniak, tylko logo firmy robiącej gry. Załączam przykład fajnego logo, firma również robi dla dzieci i trochę większych dzieci :P
Pobierz k.....a - @Sienaq: No jak dla mnie wymyślił coś lepszego. W porównaniu z tym co było,...
źródło: comment_pKwmtY5pTlIuLY8kHANrbRo5ZNzmxWGR.jpg