Wpis z mikrobloga

#youtube czy komuś z Was też nie działa YT? Strona się odpala ale żaden film nie chce odtwarzać, testowane na 2 kompach i różnych przeglądarkach.

"Wystąpił błąd, spórbuj ponownie później."

I tak od 2-3 godzin :/
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@squeezed: Nadal to samo :/ Mi to wygląda na błędy w trasowaniu, po raz kolejny. Mam ich dość. Ostatnio mieli problemy, po wielu bojach na tyle przyznali mi rację, że dostałem miesiąc netu gratis...ehhhh.
  • Odpowiedz
@wojek: Lokalna kablówka, jest tylko w moim mieście więc nazwa nic nie da. Generalnie są spoko ale ostatnio mają ciągle problemy techniczne już w samej warstwie sieciowej.
  • Odpowiedz
@BrewNet: Ja też - spójrz tylko na swój komentarz. Wszechwiedzący mózg, który wie wszystko o kobietach, a nie rozumie ironii. Ta sama wiedza o komputerach, a nie wie, że jeśli ma się problem z YT, albo ogólnie z przeglądarką to nie jest to problem globalny.
  • Odpowiedz
@weeden: Ale może być problem na sieci szkieletowej co czasami ma miejsce, chociażby w przypadku DDOSów albo jak padnie gdzieś router brzegowy :P. Czasem bywały przypadki że padał gdzieś router i pół polski nie miało gdzieś dojścia. Sam miałem też problem ze swoim hostingiem bo routery Hetznera blokowały pakiety z mojej sieci, nie wiedzieć dlaczego. Dlatego pytam czy inni też mają bo nie wiedziałem że stwierdzić "problem leży dalej niż
  • Odpowiedz
@cmhqwidget: Rozumiem, co chciałeś przekazać. Ale, takie rzeczy zdarzają się tak rzadko, że prędzej internetu nie będziesz miał przez niezapłacone rachunki niż przez taką awarię.
  • Odpowiedz