Wpis z mikrobloga

#zakupowyszal #chwalesie #tinydeal

Pierwszy raz zamówiłem coś z chin (albo drugi, już nie pamiętam :D).

Jestem ciekawy tych kartonowych gogli VR od Google. Podobno da się oszukać smartphona i stremować obraz z PC z uruchomionymi grami dla Oculusa i wszystko działa jak należy. No i sterowanie jest padem od Xboxa lub PS3 :D

Nożyk w formie karty do portfela - chyba wystarcz że wspomnę że mieszkam w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M4lutki - #zakupowyszal #chwalesie #tinydeal 



Pierwszy raz zamówiłem coś z chin (a...

źródło: comment_UJw2f2eIyQQNywwLEcPZGtK8pLmir2zG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4lutki: jeśli to podróbka carboarda to się nawet nie kłopocz, zamówiłem taką i zamiast szkiełek jest jakiś c-----y plastik który z prawdziwą optyką nie ma wiele wspólnego, obraz jest niewyraźny i rozmyty, zbliżenie jest złe bo widać tylko centrum obrazu, straszne piksele na SGS3, lepiej zainwestować w prawdziwego carboarda albo durovis dive, streamujesz programem splashtop, ale nie da się ogarnąć żyroskopu.

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/general/nexus-5-durovis-dive-oculus-rift-t2850796

Temu czlowiekowi nawet dobrze to wyszo, poczytaj o
  • Odpowiedz
@xyronexus: Shit to kijowo, bo też mam SGSIII. No nic zobaczymy. Jak nie wypali to fortuny nie stracę :)

@stoprocent: Wtedy nie myślałem nawet o jakikolwiek zakupach, bo miałem inne, bardzo nieprzyjemne rzeczy na głowie :D
  • Odpowiedz