Wpis z mikrobloga

Gdyby jakiś Mirek zastanawiał się nad zakupem SJ4000 z #alledrogo to informuję, że sprzedający z aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4634515191 oferuje kamery SD28 czyli lekkie #!$%@? SJ4000. Na zdjęciach przedstawia prawdziwe SJ4000....


Wyszły jakieś nowsze softy do SD28 i nagrywa prawie tak ładnie jak prawdziwa SJ4000 ale niestety obudowa jest niespasowana i baterię są mniejsze i krócej trzymają oraz FW od SJ4000 nie działa na SD28. Gdyby nie to to pewnie bym ją sobie zostawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#alledrogo #sj4000 #sd28
  • 15
@mrbarry: zostawiłem sobie, używam. Nie lubię się użerać z ludźmi, a jak widzisz gość idzie w zaparte. Kamerka moich zdaniem nagrywa ładnie, a mały odstęp w obudowie mi nie przeszkadza, nic nie lata w środku. Bateria okazała się padaką niestety, o tym się później dowiedziałem, ale i tak plan był, żeby podpiąć do powerbanku co też uczyniłem.
@mrbarry: właściwie obudowa zdradza wszystko, widać dokładnie na obrazkach w tym artykule. I nie wiem jaki jest klej w oryginalnej SJ4000, ale w mojej te packi z klejem to tragedia, odpadło mi od kasku leżąc na półce. Oryginał czy nie, polecam kupić uchwyty do gopro z oryginalną taśmą 3M. Trzyma na amen. Moja podróbka jest jakaś nowsza, bo ma srebrne śrubki na obudowie, a opakowanie jest identyczne jak w oryginale. Sama
@mrbarry: nie sugeruj się zdjęciami na aukcji bo ja się sugerowałem bo miał oryginalne a wysyła co innego, dodatkowo zerknij na śrubki w SD28 są jakiś 1mm od krawędzi, u mnie też tak było
@gregoor3: FW chodzi o firmware? czyli w podróbce jaki jest? na zdjęcia się nie sugeruje tylko jak coś, napisze maila do gościa i zapytam się prosto z mostu - oryginał czy podróbka.
@mrbarry: eee ja też pytałem - telefonicznie, najlepiej real foto kamerki w obudowie + zdjęcie wyglądu firmware (FW) i wersja. Poza tym jak będziesz kupował na allegro to masz 10 dni na zwrot - jedynie przesyłka w plecy