Wpis z mikrobloga

Ostatnio doszedłem do wniosku że za mało czytam. Polecacie jakieś internetowe sklepy z ksiazkami? I jakieś konkretne tytuły bym poprosił, może cos z fantastyki bądź tematyka wojenna. Najlepiej by się lekko czytało

#ksiazki
  • 13
  • Odpowiedz
może cos z fantastyki


@Pathlogan: Jak masz wydawać pieniądze i czytać jakieś… coś mało wartościowego, to kup sobie czekoladę i czytaj Wikipedię. Na allegro i w dowolnym antykwariacie znajdziesz trochę przechodzone „klasyki” literatury za śmieszne pieniądze. Jak nie masz pomysłu, to przejrzyj program szkolny i szukaj po nazwisku

  • Odpowiedz
@Pathlogan: polecam "Ja, Gelerth" Pasikowskiego - świetne, męskie SF w klimatach postapokaliptycznych. Czyta się bardzo lekko, akcja ciągle gna do przodu, klimat miażdży, książka wciąga i nie pozwala się oderwać.

No i widzę, że jest wyjątkowo jakiś egzemplarz na allegro, bo to chyba jakiś biały kruk. :P
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Że też zapomniałem. Z fantasy polecam zawsze Lavondyss Roberta Holdstocka. Jest teraz na allegro w znośnej cenie. Czyta się lekko, ale lekkie nie jest
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Fantastyczne Światy Selkar, to jedne z tańszych księgarni internetowych, a z lekkiego fantasty, to klasycznie Wiedźmin, Demoniczny Cykl Bretta, już ciut ambitniejsze z klasyki fantasy, to Książe Nicości Scotta Bakera i Malazańska Księga Poległych Eriksona.

Może masz jakieś konkretniejsze wymagania? Pytaj śmiało
  • Odpowiedz
@Pathlogan: sklep polecam


a tak szczerze


co do książek fantastyka + wojna to cykl wojny Marcina Ciszewskiego (taka historia alternatywna) i wszystkie książki Piekary (chyba, że jesteś religijny to nie :P) no i oczywiście Kossakowska
  • Odpowiedz