Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Robimy konferencję poświęconą tworzeniu gier. Wychodzi na to, że dość dużą ;]

Chciałbym Wam rozdać jakieś wejściówki na to wydarzenie, ale nie mamy wejściówek! Jesteśmy imprezą towarzyszącą Poznań Game Arena i każdy kto wejdzie na PGA (bodaj 17zł), wchodzi też na Zjazd Twórców Gier.

Ale mam do rozdania jakieś wejściówki na VIP day PGA (a to już stówka...).

Wśród osób, które zaplusują ten post rozlosuję dwie takie wejściówki. Jeżeli pęknie 300 plusów dołożę kolejną. A potem zobaczymy... ;]

#rozdajo #zadarmo #konkurs #gry #programowanie #gamedev
mieszau - Czołem Mirki. Robimy konferencję poświęconą tworzeniu gier. Wychodzi na to,...

źródło: comment_kLouuo590fISUHwObs0KA8ba6K6TDdCR.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@mieszau: ja myślę żeby pojechać ale mam kilka pytań. Może zdołasz mi odpowiedzieć. Czy można tam jakiś nocleg zrobić w pobliżu po taniości? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sztilq: Są targi = są drogie noclegi.

Nie ma zmiłuj takie realia na całym świecie. PGA to bodaj drugie największe targi w Polsce, 50K ludzi. Ale jeżeli cię to pocieszy to ceny noclegów to nic w porównaniu z np. gamescomem.

A żeby coś poradzić: Szukaj schronisk, hosteli, albo i akademików w internecie. Im wcześniej tym lepiej. Jest już późno, ale pewnie jeszcze nie wszystko jest zaklepane.
  • Odpowiedz