Wpis z mikrobloga

1. wróć z bana z bólem dupy

2. wytknij błędy w moderacji

3. dostań shadowbana bo nie możesz jej krytykować

4. zostają ukryte wszystkie twoje wpisy, nawet te ze śmiesznymi obrazkami, te z #dziendobry, czy te z #tfwnogf

5. ???

6. BRAK PROFITU

kto to widzi niech da plusa na pocieszenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #afera #moderacjacontent
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak: Wiem na pewno więcej niż ty. Wiem kto jest przegrywem czy atencjuszem.

Ja nie osądzam tylko mówię prawdę bo żenada waszych postów osiąga zenitu. Wzajemne kółko adoracji i drapania się po jajkach.
  • Odpowiedz
trollujesz


@camelmamel: Poznaj znaczenie słów, których używasz, a unikniesz kompromitacji. Taka mała rada na przyszłość. A teraz do rzeczy- jednodniowe konto zarzuca innemu, że ma za mały staż, by być obecnym podczas wydarzeń z przeszłości. Chyba sam widzisz jak irracjonalnie to wygląda?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie.


@camelmamel: Widzę, że z każdym komentarzem odsłaniasz swoje nowe zdolności. Teraz psychoanaliza na odległość. Co następne?( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym znajomość własnej wartości nie jest wadą, a zaletą.
  • Odpowiedz
@kiszczak: No tak znajomość własnej wartości jest zaletą ale nie wtedy gdy to mniemanie jest za wysokie.

Twierdzisz że tworzyłeś mikrobloga co jest kłamstwem i nie wymaga to psychoanalizy a jedynie znajomości i obserwacji mikrobloga. Próbujesz być taki mądry a staje się to coraz bardziej żenujące.
  • Odpowiedz
Twierdzisz że tworzyłeś mikrobloga co jest kłamstwem


@camelmamel: Na jakiej podstawie tak sądzisz? Byłem jednym z pierwszych użytkowników tego "wynalazku". W zestawieniu z dewizą wykopu "tworzą go użytkownicy" jest to twierdzenie jak najbardziej słuszne.

Próbujesz być taki mądry a staje się to coraz bardziej żenujące.


Dokładnie tak samo widzę Ciebie. Chciałeś zabłysnąć. Nie wyszło. No nic, zdarza się. Ale Ty dalej w to brniesz.
  • Odpowiedz