Wpis z mikrobloga

Hej #warszawa #lodz

My tak sobie śmieszkujemy ze słoików i rodowodów - a oni w Krakowie tak na serio XD XD

prócz tych ze screena jest jeszcze jest jeden

niech cie bawi. a mnie bawi jak wszyscy przyjezdni próbują na siłę być krakusami. na cholerę? nie macie swoich miast o ktorych mozecie poopowiadać i być dumni? Każdy chce być krakusem, to się zjeżyliśmy, bo każdy kto pochodzi z Krakowa (tak samo można to odnieść do każdego innego miasta) może opowiedzieć coś czego nie jest w stanie zrozumieć nikt kto nie mieszkał od urodzenia tutaj, w tym jest różnica. Pochodzisz z innego miejsca, ok, opowiedz coś co mnie zachwyci, zdziwi, a nie próbuj na siłę pokazać jaki ty już teraz jesteś krakus, bo z ciebie jak i z każdego przyjezdnego taki krakus jak ze mnie londyńczyk (przez rok mieszkałam w Londynie).


i jeszcze zbierają za to plusy...

#shitwykopsays #rak #zenujacacalka #onkologiacontent #sloiki
Pobierz Enmebaragesi - Hej #warszawa #lodz

My tak sobie śmieszkujemy ze słoików i rodowodów ...
źródło: comment_wMTrl7g65qfMYqPVPfIKdLAoNngfMJ1Q.jpg
  • 9
@srgs: Nie bierz wszystkiego zbyt dosłownie( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym jest cała masa warszawiaków, która przeżyła wojnę i nadal żyła w odbudowanym mieście. A trzecie pokolenie ludzi, którzy przyjechali tu z innych miejsc w latac 40-tych, 50-tych i 60-tych już jest na ogół dorosłymi ludźmi :).