Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@rss: system od jakiegoś Janusza informatyka wannabe, przy uruchomianiu kompa jakieś dziwne matrixy wychodzą w stylu winxp by kapitan nemo
  • Odpowiedz
@Sypu: też, ale jest zastępczy w systemie, tylko po to by port zadziałał, potem ściągasz org i już komp nie czuje presji braku softu ;)
  • Odpowiedz
@Sypu: stery załatwia się przed formatem żeby właśnie nie było takich sytuacji. Sprawdź sobie identyfikator sprzetu i idź do jakiegoś kumpla i niech ci ściągnie. A przy okazji sobie piwo wypijecie.
  • Odpowiedz
@Sypu:

system od jakiegoś Janusza informatyka wannabe, przy uruchomianiu kompa jakieś dziwne matrixy wychodzą w stylu winxp by kapitan nemo


xDDDDDDDDDDDDDD A potem płacz: "buuu, jakiegoś syfu mi nainstalowało, zniknęły mi dokumenty, co za szajs z tego łindołsa". :D Nigdy w życiu bym się nie odważył korzystać z tych przeróbek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rss: ok w takim razie spróbuje starego kompa naprawić, trudno wymienić zasilacz ? To chyba zaslilacz bo komp się wyłączył i juz nie chciał się włączyć, nie świeci się nawet diodka na płycie głównej... Aaa i zasilanie od głównej odł i podł - słyszałem ze czasem pomaga @majkel93 @merti @synekdocha
  • Odpowiedz
@Sypu:

trudno wymienić zasilacz ?


Nie. Otwórz kompa i pozaznaczaj sobie miejsca do których były wpięte kable z zasilacza, wypnij je, wykręć parę śrubek i wyjmij stary zasilacz, włóż nowy, zakręć śrubki, wepnij kabelki i po robocie.

zasilanie od głównej odł i podł - słyszałem ze czasem pomaga


Słyszałeś to od tego samego człowieka, który instalował system? ;) Tzn teoretycznie istnieje możliwość, że coś tam nie styka, ale w praktyce nigdy
  • Odpowiedz
@straggler: tego, że w międzyczasie ktoś mógł tam dodać koparkę. Pominę już fakt, że w zasadzie od samego początku nie było pewne co jest w takich przeróbkach. :)
  • Odpowiedz