Wpis z mikrobloga

#lodz #wybory #polityka

@hannazdanowska

Jestem gotowy oddać na Panią głos w wyborach, bo zyskała Pani moją sympatię i nie da się ukryć, że jest Pani aktywna. Jeden szkopuł - nigdy się nie splamię poparciem Platformy Obywatelskiej. Z jakichkolwiek względów, w jakikolwiek sposób. I wydaje mi się, że jest parę osób, które mogą mieć podobne podejście.

IMO lepiej by Pani wyszła, jakby startowała Pani z ramienia innej partii, albo w ogóle bezpartyjnie, niż żeby Pani nazwisko było kojarzone z tą skompromitowaną do granic organizacją.

Mamy deal?
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: Ja #!$%@?ę, a czy ja jestem jej pijarowcem, że mam jej podać dokładną instrukcję, do jakiej partii się zapisać, kiedy i jak to uzasadnić? Jebnij się w łeb. Napisałem tylko, jak jest i zasugerowałem jakieś ogólne rozwiązanie, które można uznać albo nie, niby czemu mam mieć obowiązek się w to zagłębiać?

A z jakiej partii, mnie osobiście jest wszystko jedno, bo w tym przypadku głosuję na osobę, nie partię
  • Odpowiedz
@Emes91: Tak, otóż głosowanie na innego kandydata to strzał w stopę. Ja przede wszystkim głosuję na kandydata, nie na partię. Dla mnie Zdanowska może być nawet z Łódź 2020, póki coś robi dla miasta. Amen.
  • Odpowiedz
@blasted: Niech sobie głosuje, ma takie prawo. Jako człowiek, który nie potrafi zrozumieć, jak ludzie, którzy kiedykolwiek zagłosowali na Platformę, mogą sobie spojrzeć w oczy w lustrze, nie zamierzam wspierać tej partii.

@Tywin_Lannister:

chyba nawet nie jesteś świadomy, jak ogromne pokłady buractwa uwolniłeś w twoim przedostatnim wpisie.


Pierdu, pierdu. Popierdziałeś sobie werbalnie, a teraz wróć, jak będziesz miał do napisania coś o jakiejkolwiek wartości.
  • Odpowiedz
@Emes91: Ja #!$%@?, a jak ktoś należał do PZPR, BO UWAGA, MUSIAŁ, to co ? Musi sobie pewnie strzelić w łeb ? Szkoda dyskusji, idź sobie nie głosować gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ktoś należał do PZPR, BO UWAGA, MUSIAŁ


@blasted: Top kek. Kto niby musiał? Jak musiał? Mam Ci teraz wymieniać obecnych polityków, którzy nie należeli do PZPR, a jednak już wtedy byli aktywni? Nie rób z siebie pajaca.
  • Odpowiedz
@Emes91: Akurat w Łodzi PO jest najlepsze. Urszula Niziołek robi bardzo dużo dla miasta - PO, Zdanowska - PO w sumie PO to najmniejsze zło w Łodzi. Jeśli oni nie wygrają to będzie taki #!$%@?, że głowa małą. Łódź 2020, PSL zaraz pewnie zawieszą połowę inwestycji, zlikwidują lotnisko itp. itd.. PO to jedyna sensowna partia w Łodzi i nawet mimo mojej niechęci do PO na nich zagłosuje.
  • Odpowiedz