Wpis z mikrobloga

#tegierozkminy

TL;DR



Zaczynam sobie zdawać sprawę, że mój ideał nie ma żadnego hobby, pasji. Nic. #!$%@? totalnie nic. Ach, zapomiałem - shopping. Tak. Wydawanie kasy. Żadnej przczytanej książki. Żadnego ciekawego miejsca odwiedzonego podczas tygodniowego urlopu. Jej celem życiowym jest bycie piękną. Kupowanie nowych butów i sukienek. Ze dwie imprezy w tygodniu. To wszystko. Jeszcze się ratuję i myślę, to nic w zasadzie dobrze i tak było by wylądować w łóżku razem. Tylko co po? Odwrócić się i zasnąć? O czym porozmawiać jak nie ma o czym? Totalne nieporozumienie. I zasłona z oczy opadła. Te nogi jakies za grube, szyja jakas cienka i głowa wyglada jak lizak na patyku, boczki, małe śmieszne, trochę odstajace uszy przypominające mi nie wiem czemu Neytiri z Avatara - gdyby mogła nimi ruszać to leżałbym ze śmiechu(zdjęcie poglądowe)


http://www.abc.es/Media/201311/12/avatar--478x270.jpg


I do wszystkich - nigdy więcej nie nazywajcie ludzi, którzy nie są w związkach przegrywami ;)

  • 14
  • Odpowiedz
@tylkoprzegryw: zielony - funkcja odpowiedz znacznie ułatwia komunikowanie.

Godziny spędzone na wspólnej rozmowie.


To chyba wyjaśnia wystarczająco? Potrafię manipulować ludźmi i wyciagać z nich w rozmowie wszystko co chcę wiedzieć. Nie umykają mi najdrobniejsze szczegóły. Dowiedziałem się wystarczająco wiele :/ Nadal mi się podoba fizycznie ale umysł zwyciężył nad instynktem. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@tylkoprzegryw: No ja #!$%@? ;) po co te bany łapiesz skoro nie potrafiesz żyć bez mirko? Moja ulubiona ekszielonka - tak zawsze o Tobię myślę i tak bardzo zawsze nierozważna w probach zdobycia atencji :(
  • Odpowiedz
@Jofiel: Sorry nie zauwazylem, ze Ty to op. Dobrze, ze zrobilies wywiad srodowiskowy i wiesz, ze to tylko umysl Cie robi w ciula. Niestety wiekszosc #tfwnogf nie ma tego szczescia oraz "mozliwosci" zagadania i tkwia w manipulacji wlasnego umyslu. Mi tam sie podoba dupa, widze ze lajkuje jakies #!$%@? na fb, ale i tak nie mam zamiaru odpuscic hehe

ps. Mylisz mnie z kims
  • Odpowiedz
@tylkoprzegryw: Rozumiem. I nie rozumiem. Skoro się ujawniłeś to dokonałeś pewnego wyboru. No chyba, że to Ciebie rozpoznano i nie bardzo Ci to odpowiada to jesteś @ samiecalfa.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Doszedłem dokładnie do tych samych wniosków będąc w drugiej klasie liceum. Wcześniej zwracałem uwagę tylko na wygląd, aż pewnego razu, z poniedziałku na wtorek coś się przestawiło w główce i zacząłem zwracać uwagę na szare, mądre myszki.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Neytiri jest #!$%@? w kosmos :D nie jest pusta w środku, ma własne hobby - polowanie i dzikie zwierzęta, lubi spędzać czas na łonie natury, spacery po drzewach, długie survivalowe wyprawy wgłąb dziczy i zwiedzać nowe miejsca na planecie. Mało imprezuje, jest praktyczna, nie marnuje czasu spędzając całe dnie na zakupach. Nie wisi na telefoni, nie stroi się i nie ma potrzeby poprawiania niedoskonałości urody, ceni naturalne piękno. Zawsze
jestem_botem - @Jofiel: Neytiri jest #!$%@? w kosmos :D nie jest pusta w środku, ma w...

źródło: comment_k7Tvx7gtbPmKIYl1e2X2VuoZWFsjt7W1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jofiel:

Miejcie jakieś hobby, coś o czym możecie nawijać godzinami, coś co sprawi, że dostaniecie rumieńców na twarzy opowiadając o tym lub nie dziwcie się, że późniejszy mąż "po" odwraca się do was dupą i zasypia.


Zawsze bawiło mnie to #!$%@? o hobby (w wersji #rozowychpaskow zwykle nazywa się toto "pasja"). Nigdy nie potrzebowałem, żeby mój pasek miał nie wiadomo jakie hobby, żeby skakała na spadochronie z wieżowców
  • Odpowiedz
@Dutch: Każde hobby może mieć szerokie horyzonty w swym zamkniętym zakresie. Osobe oczytaną, chłonącą wiedzę i potrafiacą nawiązać konwersacje też mażna skalsyfikować w kryteriach jakiejś pasji. Chyba, ze tą pasją jest robienie żelowych paznokci. Wszystko sprowadza się do

Jednym słowem, by była osobą z którą - istotnie - można rozmawiać godzinami.
  • Odpowiedz