Wpis z mikrobloga

#dieta #mniejniz1000 #odchudzanie :D. Masakra dziś się ważyłem 92 kg jaki ja gruby jestem, rok temu ważyłem 87 :P. Trzeba wrócić do wagi 80-85 kg :p. A dzisiaj było: Śniadanie: 2 kromki chleba wieloziarniste + serek fantazja (75x2 + 150), Obiad: 3 placki ziemniaczane + jajko gotowane (300+70) , i na kolacje parówke zjadłem z 2 kromkami chleba wieloziarnistego: 150 + (75x2) Razem około 970 kcal :P (chyba że się pomyliłem w liczeniu)
  • 16
@Wilczy_:

Żeby nie być gruby ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak najdłużej się da!:P

pogooglaj sobie skinny fat jak wygląda, rzeczywiście waga w porządku, ale z estetyczną sylwetką to za wiele nie ma wspólnego. A niska kaloryczność, z niską podażą biała + brak ćwiczeń to prosta droga do skinny fat.

Ludzie, kurde działacie na własnym organizmie, jedynym jakim macie i tak ciężko poświęcić jeden wieczór na zrozumienie podstaw
@Wilczy_: za malo kalorii, tragiczny sklad diety - życzę Ci jak najlepiej ale to co robisz sprawi, że będziesz gruby. Ja waże niecałe 50 kg i chyba bym padla z glodu przy 1000 kcal. Weź ogarnij porządną dietę a nie takie coś bo tylko zdrowie i czas tracisz.
@Wilczy_: nie masz czasu to ok, ale chudnij z głową, to co tu opisałeś to prosty sposób na gubienie mięśni (tłuszcz też trochę, na początku, potem organizm przejdzie w survival mode).

Odbudowanie rozwalonego metabolizmu, polityki hormonalnej, odbudowanie straconych mięśni to będzie trwało duuużo dłużej niż Ci się wydaje...