Wpis z mikrobloga

Halo halo pytanko takie. Poleci mi ktoś jakiegoś roota na Samsung Ace? Chciałbym aby nie obciążał zbyt bardzo pamieci gdyz mam jej tylko bodajże 270...

Dobrze gdyby byl stabilny i bez wiekszych problemow.

Czekam na propozycje!

#bojowkaandroid
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vobis_hama: Myślę, że tak. Ja też mam ace i sobie chwalę CM. Ciężko jest uceglić ten telefon. Podczas kilki dni zabawy nawet odłączenie podczas wgrywania flasha pozwoliło go przywrócić, więc nie ma obaw. Jakby co to pisz. Ja mam CyanogenMod Dragon + spacekernel-XmodAdrenaline + Full_Fixing GPS + xLoud and BRAVIA Engine.
  • Odpowiedz
  • 0
@bolb jestes mniej wiecej okreslic jak duzo pamieci potrzebuje ten system?

W poprzednim telefonie #galaxymini, mialem BaltRoma i chodzil tragicznie, do dyspozycji mialem ledwo 50mb ramu i ciagle bledy ze stabilnoscia systemu jak np. reset przy wlaczaniu wifi, reset podczas polaczen przychodzacych. Dlatego zastanawiam sie czy jest sens cokolwiek stawiac, wiec szukam pomocy na mirku :/
  • Odpowiedz
ledwo 50mb ramu


@vobis_hama: Chodzi o pamięć telefonu? Po instalacji romu jest z 110MB, po aktualizacji GoogleApps zostaje 50, ale TitaniumBackup integruję z ROMem i jest więcej. W tym telefonie nie ma perspektyw na więcej pamięci telefonu.
  • Odpowiedz