Wpis z mikrobloga

Batalia na allegro jakich były tysiące (i będą):

- dlaczego panie koszty wysyłki takie wysokie?

- jak panu nie pasuje to spieprzaj pan

Co za kretyńskie podejście qwa: płacę za przesyłkę więc ich psim obowiązkiem jest poinformowanie na co idą MOJE pieniądze, a dostaje zamiast tego bezczelną cebulacką zlewkę. Nie wspomnę już o tym, że regulamin allegro zakazuje zawyżania ceny przesyłek, zakazuje tego także polskie prawo.

#allegro
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artos: typowe tłumaczenie frajera co zarabia na przesyłkach: podliczyłem przesyłkę już z opakowanie i naliczona jest 2x więszka, dojazd niech sobie wliczą w cene produktu POZA TYM niech napiszą o tym bo jest to i ch obowiązek, dysponują moimi pieniędzmi, płacę za coś to mają mi powiedzieć za co a nie gówniarska pyskówka bo się klient spytał na co idą jego pieniądze kto to widział panie.
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: Nie obrażaj, bo na razie frajera to ty z siebie robisz. Opakowanie swoje kosztuje, wolałbyś by ci przysłali towar owinięty w gazetę? Druga sprawa paliwo w koszt przedmiotu? A jak ktoś wybierze odbiór osobisty? Jaki masz problem, że ktoś doliczy 5 zł do kosztów? Dlaczego sprzedawca ma niby płacić za przesyłkę?
  • Odpowiedz
@artos: napisałem wyżej że nawet z wliczonym opakowaniem wychodzi 2x więcej, poproś kogoś niech ci przeczyta jeśli nie dajesz rady.

"Zresztą co Cię obchodzi na co idą te pieniądze" Co mnie obchodzi na co idą moje pieniądze? udajesz głupiego czy ktoś ci za to płaci?

Gość śmiał spytać na co idą JEGO pieniądze i dostał buracką odzywkę. Oto właśnie standardy obsługi w cebulandi. I wykopkom to pasuje, nie widzą problemu.
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: W żadnym wypadku nie popieram chamstwa sprzedawców, bo mógł grzecznie odpisać, że nie udzielają takiej informacji. Chodzi mi o to, że koszt przesyłki to nie tylko wysłanie na poczcie. Jeśli na prawdę sprzedawca wprowadził opłatę za odbiór osobisty to się zgadzam, że cebulak.
  • Odpowiedz
@artos: aha swobodnie mogą napisać, że nie udzielają informacji o tym, że nie powiedzą mi na co wydają moje pieniądze i to dla ciebie będzie spoko. W takim razie szkoda w ogóle czasu na dyskusje z kimś takim. "Na prawdę".
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: Piszę via android nie czepiaj się. Tłumaczę ci, jak ktoś doliczy 5 zł to nic się nie stanie, ale 2x cena przesyłki to rozumiem twoje zdenerwowanie. Nie obrażajmy się więcej, bo to do niczego nie prowadzi.
  • Odpowiedz