Wpis z mikrobloga

@KomornikRejonowy: Patrz jak twoja obietnica losowania właśnie się wali. Teraz, jeśli jeszcze chcesz powierzyć sprawę losowi i padnie na mnie, skrzętnie podniesiesz/obniżysz pozycję, byle wybrać kogoś innego. Tak drogie dzieci losowania stają się tendencyjne. Przepraszam, że zepsłem zabawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pierzak: dlaczego? Twoja sprawa co z tym zrobisz jeśli wygrasz, dla mnie to po prostu co najmniej dziwne, że skoro Cię Arduino nie interesuje to zaplusujesz żeby je dostać. Po prostu mnóstwo osób chciałoby zacząć się bawić Arduino a nie mają takiej możliwości bo kosztuje ileś tam PLN. Wygrasz- dostaniesz płytkę. To Twoja sprawa jak się zachowasz.
  • Odpowiedz
@KomornikRejonowy: tylko zweryfikuj jakoś zwycięzce, typu dialog na pw( co to arduino, do czego to itd.) żeby ktoś dostał zainteresowany a nie kolekcjoner darmowych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koszt wysyłki po stronie wygranego też dobra rzecz , zielonki głosu nie mają. Jeszcze fusy w atmedze przestaw dla jaj albo wyczyść wsad ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KomornikRejonowy: taka luźna sugestia - może rób jakąś weryfikację czy osoby biorące udział w losowaniu znają się chociaż trochę na programowaniu i elektronice? byłoby szkoda sprzętu gdyby to trafiło do jakiegoś janusza biznesu który opchnie na allegro.
  • Odpowiedz
O jaki ja jestem śmieszek poza kontrolą, dam plusa i jak wygram, to i tak gówno z tego, bo w ogóle się na tym nie znam i będzie leżało w szafce do końca śmierci. No #!$%@? rzeczywiście, arcyzabawni jesteście.
  • Odpowiedz